KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przeszczep rogówki prywatnie
Autor Wiadomość
haribo 

Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 5
Skąd: Irlandia
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 10:54 am   

glub napisał/a:
oj chłopie- trzymaj się i trzymam kciuki- w sumie 12 lat czekałem na przeszczep.

a wydawało by się że na zachodzie medycyna jest na wyższym poziomie a irlandccy odwalili fuszerę:(
zwlaszcza ta ich komisja. Oskarż lapiducha o zniszczenie zdrowia i błąd w sztuce lekarskiej.


hehe, no niestety nie jest to takie proste. Rozmawiałem z prawnikiem i jedyne co mogę mu zrobić to posmyrać go w dzyndzelek. On jest guru w Irlandii i żaden lekarz mi nie podpisze, że facet zje...ał sprawę, a sam sobie mogę snuć teorie spiskowe. Jak wcześniej pisałem, facet przez prawie 2 lata zwodził mnie, mówiąc o przeszczepie wyhodowanej w labie rogówki. Potem zrobił mi autoprzeszczep, bo twierdził, że inaczej w moim wypadku nie można, gdyż jakaś tam komisja nie wyraża zgody. Miesiąc czy dwa po mnie zrobił Irolowi przeszczep taki, jak miał zrobić mnie i... się przyjęło, w gazetach o typie pisali. Jak go pytałem dlaczego mi tego nie zrobił, a podjął się autoprzeszczepu, odpowiedział że w moim wypadku inaczej nie można było. Teraz nagle już można i oferował mi przeszczep rogówki wyhodowanej w labie. Ogólnie od prawnika wiem, że facet się wytłumaczy z każdej decyzji i g...o mu zrobię, tym bardziej że inni okuliści nie wydają opinii przed przeczytaniem raportów od niego.
No nic, w lutym mam wizytę w Czechach, mam nadzieję, że tam mi wszystko załatwią.
Dzięki za zainteresowanie i słowa otuchy.
Pozdrawiam
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 11:23 am   

Yo do wyższej instancji w europie, powołaj się na specjalistów na kontynencie i że ten irol guru jest niedouczonym hohsztaplerem.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 12:51 pm   

ręka ręke myje, lekarz nie wystąpi przeciwko lekarzowi
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 2:15 pm   

eee tam. jak ma szanse pokazać swoją wyższość to to zrobi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: