KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
ile czekaliście???śląsk.gdzie najszybciej
Autor Wiadomość
beata72 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączyła: 02 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 02, 2016 4:54 pm   ile czekaliście???śląsk.gdzie najszybciej

Witam moja teściowa musi mieć zoperowaną rogówkę.W 2013 roku miała operację w Bytomiu jaskrę.Teraz po wielotygodniowych wizytach u swojego lekarza okulisty została skierowana do przychodni w Katowicach i tam została zakwalifikowana na operacje przeszczepu rogówki.Czas oczekiwania ok 3 lata zaznaczam że ma 75 lat.Ile wyście czekali i gdzie najszybciej.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Wrz 02, 2016 6:32 pm   

W Warszawie okres oczekiwania to ok 5 lat, dlatego zrezygnowałam z leczenia w Wawie. Z tego co wiem w Katowicach czeka się najdłużej bo to najlepszy, najbardziej doświadczony ośrodek w PL jeśli chodzi o przeszczepy. Generalnie zasada jest taka, że im człowiek starszy tym dłużej czeka. W Bydgoszczy w szpitalu Jurasza moja koleżanka na przeszczep czekała pół roku, ale to małolata i ogólnie nie polecam tego szpitala (straszny syf, maja obecnie epidemię wirusowego zapalenia spojówek). Przeszczep w Czechach od ręki kosztuje ok 6000 zł.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 641
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 11:05 am   

w sierpniu zeszlego roku zostalem ponownie wpisany na liste przeszczepową [ponownie bo wypadlem w okolicach 2007 bo sie zmieniło] a w lipcu przesczep. od wpisania ponownie na liste nie czelalem roku. ciekawe jaki wplyw na to miał fakt że już bylem wczesniej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: