KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
czas oczekiwania Sierakowskiego
Autor Wiadomość
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 641
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 9:32 pm   

ej. ale ja pomimo że prawe oko mam 50% a lewe 80 mam widzenie obuoczne.... inaczej nie móglbym zrobić prawa jazdy kategorii A... dziwne to- całkowicie nie patrzycie drugim okiem czy jak?
jak widze różnicę gdy zasłonie gorsze oko.
 
 
arthurh 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 26
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 3:48 pm   

To jest za duża różnica ostrości między dobrym a niewidzącym okiem.
Ja widzę tak że lewym czytam więcej niż powinienem a prawe to tylko kolory i zarysy obrazu. Spróbuj na jedne oko założyć torbę białą foliową z supermarketu - tak ja widzę.
Mam tak 13 lat - bardzo ciężko z tym żyć.
pozdrawiam
 
 
matandked 

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 01, 2017 1:28 pm   

Ja miałem kwalifikację 3 lata temu (na Sierakowskiego) i nadal czekam.
Pamiętam, że wykonywałem badania jakbym zaraz miał iść do szpitala na zabieg (dostałem listę badań do wykonania przed zabiegiem), ale od tamtego czasu nikt się do mnie nie odezwał.

Zastanawiam się tylko, czy nie powinienem chodzić tam na jakieś wizyty kontrolne, ale jeśli mnie pamięć nie myli nikt mnie o czymś takim nie informował.
 
 
Tomasz1113 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 3
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 2:23 pm   

Anastazjolog po wizycie u jak długo się czeka na przeszczep czasu oczekiwania
 
 
Marcin Tomaka 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie Gru 10, 2017 8:00 pm   Nareszcie przeszcep

Witam ponownie
nareszcie doczekałem się przeszczepu. Mam go we dniu 12.12.2017
Myk polega na tym ze będę miał go we Francji w Paryżu w szpitalu COCHIN /specjalistyczny szpital okulistyczny/
Z racji tego, że pracuję we Francji mam ta operacje zupełnie za darmo. Na przeszczep od chwili kwalifikacji czekałem 3 miesiące. Za rok będę miał przeszczep w drugim oku / w Polsce czekam na niego od kwietnia 2015 roku.
W Polsce miałem jakąś kwalifikacje anestezjologiczną w maku 2017 / nie wiem po co/ .
Musiałem robić masę badań które i tak w chwili opeacji do niczego się nie przydadzą.
w Paryżu idę do szpitala w dniu 11.12.2017 - robia mi badania i 12-go mam przeszczep
Nie wspomnę o poziomie opieki i podejściu do pacjenta. W Polsce na Sierakowskiego / a tam miałem wszelkie konsultacje i kwalifikacje/ to jeszcze epoka Gierka

Jak ktoś ma mozliwośc to niech zatrudni się nawet w agencji pracy , wyjedzie do Francji , wciągu 3 miesięcy załatwi ubezpieczenie i ma operacje w ciągu kolejnych 2-3 mieięcy

Pozdrawiuam
_________________
Witam
Zostałem zakwalifikowany do przeszczepu rogówki. Wybieram się na Siemiradzkiego. Mam już blizny wiec może to się odbędzie szybko
Napiszcie jak to wygląda przed przeszczepem/ badania, itp./ no i po przeszczepie/ opatrunki, zwolnienie , itp./
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: