KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
może i tak będzie...
Autor Wiadomość
goha73 

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 62
Wysłany: Śro Lut 15, 2017 10:07 am   może i tak będzie...

http://nt.interia.pl/tech...zej,nId,2351765
_________________
goha
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Lut 15, 2017 11:05 am   

Pamiętacie Raport Mniejszości? Główny bohater, którego grał Tom Cruise miał przeszczepione obie gałki oczne aby zmienić tożsamość. Co najlepsze zabieg był wykonany przez gościa z kosmicznym przeziębieniem, który smarki wycierał o fartuch a jego gabinet był tak obskurny i niehigieniczny że szok. Po 24 h Tom zdjął opatrunek i było po wszystkim, wszystko widział, żadnych komplikacji i żeby jeszcze było śmieszniej to oczy były od jakiegoś azjaty i przyjęły się bez problemu.
Czyżby sprawdził się znowu schemat ze Star Treka? Najpierw technologia pokazana w filmke fantastycznym, która po kilku latach zostaje przeniesiona do realu.
Ostatnio w filmach fantastycznych (m.in. w Prometeuszu, Elizjum i ostatnie w Pasażerach) pojawia się coś co mnie fascynuje i marzę o takiej technologii. Kapsuła lecznicza i diagnostyczna, która jest w stanie naprawić nawet zepsute DNA i przepriwadzić operacje, nawet najbardziej specjalistyczne i skomplikowane. To by było coś. Pamiętam jak przez te wszystkie lata lekarze mi wmawiali że udaję. Tutaj nie byłoby takiego problemu. Skan całego ciala i w kilka sekund masz diagnozę.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 641
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 11:23 am   

też mi się marzy przeszczep całych oczu, mógłbym mieć niebieskie np :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: