KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Optomed czy OKOLASER
Autor Wiadomość
beny16xd 

Rok wykrycia SR: 2017
Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 5
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 6:37 pm   Optomed czy OKOLASER

Witam wykryto u mnie stożek w lutym w Optomed odział Siedlce P.Jaworski. W marcu zrobiłem cross w lewym oku był większy, chce teraz zrobić w prawym. Ogólnie zabieg był dokuczliwy po kilku dniach było wszystko ok. Jestem z niego zadowolony, nie wiem czy się coś polepszyło bo mam na tym oku niedowidzenie więc i tak bardzo słabo na nie widzę. Zrobiłem to bardziej po to aby się nie pogorszyło, z tego co mi powiedziano po to jest ten zabieg. Chce zrobić teraz prawe oko ponieważ bardzo muszę o nie dbać, na lewe bardzo słabo widzę od urodzenia. W prawym oku chce zrobić coś takiego"szybki cross"- KXL AVEDRO ponoć to samo tylko szybciej z tego co czytam. Czy po prostu pozostać u P. Jaworskiego i zrobić to co w lewym oku.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 29, 2017 8:57 pm   

czy jest na sali tłumacz?
 
 
beny16xd 

Rok wykrycia SR: 2017
Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 5
Wysłany: Śro Sie 30, 2017 7:38 am   

Może inaczej gdzie zrobić tego crossa w optomed czy oko laser. I lepiej metodą tradycyjną czy tą przyspieszoną w oko laser
 
 
alicarter 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 48
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 2:20 pm   

szybki kross na pewno jest mniej inwazyjny , stąd ewentualna rekonwalescencja będzie bardzo krótka ( naświetlanie jest po prostu krótsze ale jednocześnie mocniejsze , ). Wiele wskazuje że nie będzie to gorsza opcja jeśli chodzi efekty , ale opinie lekarzy są różne, może dlatego zę robią tylko tradycyjny zabieg.
Jeśli chodzi o moją opinię to idź na tradycyjny . Efekt gwarantowany , a jak trochę poboli to nie zaszkodzi :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: