KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przelozony przeszczep
Autor Wiadomość
kanonier14 

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 40
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 5:32 pm   Przelozony przeszczep

Jestem zapisany do przeszczepu i tak sie zlozylo,ze gdy zadzwonili do mnie ze szpitala,ze jest rogowka to mialem sesje i Pani doktor powiedziala,ze nic sie nie dzieje i nastepna rogowka bedzie znowu dla mnie. Tylko,ze od tamtego momentu minelo juz 3 miesiace, a nie wydaje mi sie,ze przeszczepy sa co 3 miesiace robione. Czy abym czasem nie spadl na sam dol kolejki ?
 
 
alicarter 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 48
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Nie Paź 01, 2017 9:54 pm   Re: Przelozony przeszczep

kanonier14 napisał/a:
Jestem zapisany do przeszczepu i tak sie zlozylo,ze gdy zadzwonili do mnie ze szpitala,ze jest rogowka to mialem sesje i Pani doktor powiedziala,ze nic sie nie dzieje i nastepna rogowka bedzie znowu dla mnie. Tylko,ze od tamtego momentu minelo juz 3 miesiace, a nie wydaje mi sie,ze przeszczepy sa co 3 miesiace robione. Czy abym czasem nie spadl na sam dol kolejki ?

A dostałeś pismo z POLTRANSPLANTU w tym temacie? Oni to nadzorują od jakiegoś czasu ( mniej więcej od afery z prof. Szaflikiem i przeszczepieniem rogówek w prywatnej klinice). Brat miał kiedyś podobną sytuację , nie pojechał w pierwszym terminie . Przeszczep miał kilka miesięcy później ( gdzieś około 3,4). Poczekaj jeszcze trzy miesiące i się ewentualnie przypomnij.
Myślę że juz niedługo pooglądasz Arsenal nową rogówką.
pzdr
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: