KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry Optometra Warszawa
Autor Wiadomość
Klaudiusz


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 50
Wysłany: Śro Gru 27, 2017 2:08 pm   Dobry Optometra Warszawa

Witam,

Szukam dobrego optometry/lekarza, który zadba o okulary dla mojego stożka rogówki.
Wcześniej chodziłem do Marka Ożóga, który był według mnie fenomenalnym optometrom. Nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem i pozytywnym podejściem do klienta. Niedawno dowiedziałem się, że Marek zmarł na raka. To bardzo smutna wiadomość, to był naprawdę wybitny człowiek.

Czy ktoś ma dobre doświadczenia z dobierania okularów do stożka rogówki w Warszawie. Ja już mam okulary, ale chciałbym co jakiś czas się badać i ewentualnie korygować szkła. W tym momencie nie wiem do kogo się zgłosić.

Pozdrawiam
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 12:25 pm   

Nie wiem jak z okularami bo od 20 lat nie noszę ze względu właśnie na stożek,
w warszawie godnym polecenia jest optometra Ryszard Ścibior na żelaznej a ja osobiście także polecę dr Koziaka na Ursynowie. natomiast odradzę ACL Vision.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 8:38 pm   

Jak ja zazdroszczę noszenia okularów... :cry: Żeby wreszcie ktoś wynalazł okulary do stożka dla wszystkich, też dla tych z zaawansowaną chorobą, a tych nie oszukujmy się, jest najwięcej.
 
 
glub 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 01, 2018 6:39 pm   

z fizycznego punktu widzenia [optyka- dział fizyki] jest to niemożliwe. a cholernie szkoda
 
 
Klaudiusz


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 50
Wysłany: Pią Sty 05, 2018 3:36 pm   

Dzięki za odpowiedzi.

Mi szkoda, że przez wiele lat z małym stożkiem męczyłem się ze soczewkami. Dokładnie to ich nie nosiłem bo nie dało się w nich wytrzymać nawet kilka godzin, a i tak w załzawionych oczach wcale tak dobrze nie widziałem.

Ożóg, to był dla mnie zbawiciel. Nie wiem jak ja przeżyłem praktycznie bez korekcji tle lat. Czasami zakładałem soczewki ale to była tragedia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: