KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
wzór odwołania
Autor Wiadomość
deejay 


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 71
Skąd: Oleszyce
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 5:58 pm   wzór odwołania

witam
mam pytanie?
ma ktos jakiś wzór odwołania o stopien niepełnosprawnosci?

z góry dzieki

lukash11@interia.pl
_________________
@--,--'--
 
 
 
arek75 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: Radzionków
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 5:24 pm   

nie ma zadnego wzoru odwołanie sobie trzeba samemu napisać
_________________
arkadiusz
 
 
Nestii 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączyła: 07 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 2:25 pm   

Może prawnik pomoże?
 
 
Bajeczna 

Rok wykrycia SR: 2015
Dołączyła: 14 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 5:07 pm   

Po takim czasie chyba sprawa została załatwiona,ale jeśli ktoś będzie na przyszłość szukał pomocy w zakresie prawa to warto zajrzeć na stronę kancelarii adwokackiej https://www.adwokat-soszka.pl/
Jest to kancelaria z wielkim doświadczeniem, rzetelnym podejściem do klientów,rozwiązująca sprawy z największa starannością.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 8:19 pm   

Ładna reklama. Ludziska, wygrałam 3x sprawę z ZUSem w sądzie pracy bez żadnego prawnika. Prawnik nie był mi do niczego potrzebny, oni nie lubią takich spraw (o renty, itp) bo tutaj nie liczy się nawet wiedza prawnicza tylko opinia biegłego, którego powoła sąd. Wystarczy w odwołaniu napisać, że się nie zgadzacie z decyzją ZUS (czy też zespołu orzekającego) i czego oczekujecie (np renty) i to wszystko. Reszta to opinia biegłego. Uważajcie też na różnego rodzaju "kancelarie prawnicze" w których często nie ma żadnych prawników tylko doradcy prawni - jak siebie nazywają, czyli zbieranina ludzi z ulicy, jak agenci ubezpieczeniowi. Miałam z nimi do czynienia po wypadku w pracy. Bardzo późno się kapnęłam, że to nie są prawnicy. Dzwoniłam nawet do jakiejś izby zrzeszającej prawników i powiedzieli mi, że teraz jest pełno takich firemek, które oszukują i biorą jeszcze z tego ogromny procent od klientów. Prawdziwe kancelarie prawne mają w swojej nazwie zawsze podane nazwisko prawnika. Natomiast zapewniam was, że spokojnie dacie sobie radę w sądzie sami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: