KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Po 2 przeszczepach
Autor Wiadomość
kwiatek143 

Rok wykrycia SR: 1995
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 5:38 pm   Po 2 przeszczepach

Aktualnie jestem po 2 przeszczepach lewe oko w listopadzie 2018 prawe w czerwcu tego roku
Obydwa w Sosnowcu według mnie dobrą opieką i wgl
Więc tak astygmatyzm w lewym oku najpierw miał -17 teraz spadł do -8 w prawym -10 masakrejszyn ale dało się chodzić jakoś :p
Ogólnie cierpiałem na dystrofię ostra ziarnista wszystko za mgła masakra po operacjach mgły nie ma czysty obraz ale ten astygmatyzm....
Ciągle mam szwy ale dr zgodziła się na soczewki na lewe oko dobierałem w Poznaniu u dr Janczak soczewki skleralne(bydlaki)
Dopiero co je otrzymałem drugi dzień widzę w miarę da się funkcjonować czytam z telefonu z wyciągniętej ręki więc jest dobrze o wiele problem mam tylko z wkładaniem i ściągnąłem tych soczewek masakra ale niby kwestia tygodnia
Nie zastanawiajcie się róbcie przeszczepy nie bójcie się zadko kiedy jest odrzut ja po przeszczepie pierwszym po miesiącu wróciłem do biegania po pół roku delikatna siłownia i do pracy nawet jeżeli wystąpi astygmatyzm pooperacyjny(u mnie jest ogromny) to się da to skorygować bez problemu może nie widzę jakoś mega zajefajnie ale widzę poznaj ludzi na ulicach mogę cieszyć się życiem do tego dojdzie soczewka na prawe oko pod koniec roku i bd bajka.
Pozdrawiam
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 9:45 pm   

Myślę, że mogę to napisać, że wszyscy cieszymy się Twoim szczęściem
 
 
Baca


Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 143
Wysłany: Sob Mar 07, 2020 11:03 am   

no i bardzo dobrze tak trzymac ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: