KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Gabinet dr Piotra Szymanka ACL-Vision
Autor Wiadomość
maxx 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 142
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 3:48 pm   Gabinet dr Piotra Szymanka ACL-Vision

Witam!

Dzwonilem do tegoż gabinetu i dowiedziałem się iż istnieje mozliwosc refundacji w tym gabinecie. Prosiłbym o opinie na temat tego gabinetu (na pomorzu nie ma żadnego specjalnego).


Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:23 pm   

ja właśnie będe tam za miesiąc dobierać swoje trzecie a u dr Szymanka drugie soczewki.
te były super, choc nie powiem czasem oczy bolały ale na to ma wpływ wiele czynników zewnętrznych a nie tylko soczewki.

dla mnie (nie wiem jak dla innych) dr Szymanek służy zawsze odpowiedzia na wszystkie nurtujące mnie pytania.

baaaardzo sympatyczna obsługa zarowno dr jak i sympatycznych Pan pracujących z dr

jezeli ktos nie wchodzil na nasza www to informuje ze od kilku tygodni dr przyjmuje pod innym adresem, oto namiary:
Al. Niepodległości 20, Warszawa
tel. 022/848 05 62, 022/848 27 76
wysiadka z metra na stacji wileńska a od tego miejsca to juz rzut beretem.... oczywiście moherowym :mrgreen:
_________________
 
 
maxx 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 142
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 1:32 am   

dziękuję Aniu bardzo ;)

Czy ktoś jeszcze odwiedził dr Szymanka? :) Proszę o informację :)

Z góry dziękując,
Pozdrawiam.
 
 
 
Romano 
stożkowy strażak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 67
Skąd: k/Łowicza
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 7:33 pm   

Lecze sie u niego, naprawdę warto, znakomity specjalista, pisałem o nim trochę na moich postach.
_________________
gasić keratoconus ile się da
 
 
leon 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 170
Skąd: Toruń/Gdańsk
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 4:17 am   

ile koszutuje para soczewek u dr Szymanka? i czy istnieje możliwość refundacji?
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 6:17 am   

para soczewek kosztuje od 1200 w górę.
istnieje możliwość refundacji
_________________
 
 
maxx 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 142
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 10:54 am   

przy czym nalezy zaznaczyć, że koszty badania i doboru (oraz treningu zakladania) wliczone sa w koszty soczewek, czyli wychodzi nieco taniej : )

byłem wczoraj (poniedzialek 2 VII) i jestem nawet zadowolony z wizyty .... troszke sie zdziwiłem, bo badania przeprowadzały jego asystentki (zakładanie soczewek także) a on głownie "nadzorował" wszystko i ostatecznie sprawdzał : )

Czy u Waszych wizytach u dr Szymanka było podobnie?: )

Pozdr. Maxx
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 1:04 pm   

tak te sympatyczne Panie znaja sie na tym dobrze i zawsze mnie "obsługują" w zakresie swoich obowiazków (mapa, sprawdzanie widzenie, trening dla poczatkujacych) reszte robi dr
_________________
 
 
maxx 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 142
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 1:09 pm   

hmm.. u mnie:

mapa, badanie\, sprawdzanie soczewki pod mikrskopem...


a dr Szymanek - > sprawdzanie pod mikroskopem oraz wybierał soczewki :) no i na koncu delikatna rozmowa :)

ale mimo wszystko bardzo mi się podobało...

spędziłem tam p[onad 3h (4 komplety soczewek przymierzałem....) mam nadzieje, ze dobralismy te ok :) mimo tego mam deikatną poswiatę w momencie jasnego swiatla na ciemnym tle :(
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 7:13 pm   

ja tez ja mialam przy przymierzaniu soczewek i wlasnie nie pamietam czy zawsze ja mam :/
skleroza
_________________
 
 
Aga 

Rok wykrycia SR: 1995
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 3:44 pm   

Hej
ja próbowałam dobrać soczewki u dr Szymanka ale bez efektu, zbyt skomplikowany stożek. Pół roku to trwało i straciłam tylko kasę...
Choć musze przyznać że lekarz zrobił na mnie pozytywne wrażenie i chyba zna się na rzeczy.
A jeśli chodzi o Pomorze, to pomimo bardzo rozwiniętego stożka oka prawego, lewe po przeszczepie, w Gdańsku dobrała mi soczewki dr Pankowska. Super specjalistka, w tej chwili ma prywatny gabinet, wcześniej kierownik Ośrodka Soczewek KOntaktowych przy AM w Gdańsku, gdzie dobierałam soczewki przez 10 lat. (został zamknięty)
_________________
Agnieszka
 
 
gregor_sk 

Rok wykrycia SR: 1987
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 9:41 am   

Witam wszystkich. Dobierałem soczewki w tym gabinecie w lipcu przy refundacji NFZ. Ostatnie miałem z Gdańska. Dobrano mi inny rodzaj soczewek ze wzgledu na spłaszczenie stozka. Wszystko jest ok. Profesjonalne podejscie. Soczewki pasują. Jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich
 
 
 
Rafantyna 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 7
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 2:54 pm   

Witam,
Dobierałam soczewki u dr Szymanka i nosze je niecałe 2 tygodnie. Mam mieć kontrole za jakiś miesiąc. Ogólnie w soczewkach widzę lepiej, chociaż niezbyt dobrze patrzy mi się w nich na komputer i z bliska. Szczególnie jak jestem w soczewkach już kilka godzin to wtedy litery mi się totalnie zamazują. Mam takie pytanie, czy w takiej sytuacji przysługuje mi w tym gabinecie
wymiana soczewek albo czy jest coś takiego jak korekta soczewek żeby poprawić widzenie.
Czy miał ktoś podobny problem?
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 2:46 pm   

Rafantyna napisał/a:
Ogólnie w soczewkach widzę lepiej, chociaż niezbyt dobrze patrzy mi się w nich na komputer i z bliska. Szczególnie jak jestem w soczewkach już kilka godzin to wtedy litery mi się totalnie zamazują.


z bliska to i mi się źle patrzy, jest dziwne uczucie, nie umiem tego określić, natomiast z kompem nie mam problemów, czasem też widzenie po kilku godzinach mi sie rozmazuje, ale zazwyczaj pomaga przemycie soczewek lub odpoczynek do nich.
Jeżeli tego problemu nie miałaś od początku to spróbuj zrobić to co ja, jeżeli miałaś od początku to zgłoś się do doktora po radę bądź nowe soczewki, jeśli dobrze pamiętam przysługuje u niego wymiana.
_________________
 
 
Rafantyna 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 7
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 7:11 pm   

dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: