KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dr. Jaworski Katowice.
Autor Wiadomość
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 4:38 pm   Dr. Jaworski Katowice.

Witam, proszę o informację czy dr. Jaworski w Katowicach ma podpisaną umowę z NFZ. Chcę zrobic jeszcze jedno podejście w doborze soczewki, jednak zależy mi na refundacji przez NFZ.
 
 
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 4:39 pm   

Ma. Papier podajesz przy odbiorze/zapłacie.
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 5:12 pm   

Dziękuję, a jak długo trzeba czekać w kolejce na wizytę?
 
 
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 5:14 pm   

różnie, średnio miesiąc.... ale dr czasem wyjeżdża na wakacje daaaaaleko i go przez dłuższy czas nie ma. Najlepiej dzwonić, info na stronie w dziale Gabinety.
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 5:36 pm   

dzięki, będe dzwonił.
 
 
Max 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 333
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 5:43 pm   

Polecam dr Jaworskiego to dzieki jego zabiegom coś widzę, z wakacji już wrócił ale często jest na kongresach (ostatnio chyba wyjeżdża do Kopenhagi) ale powinno Ci się udać wbić w okolicach końca września lub początku października. Pozdrawiam
_________________
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:07 pm   

Może trochę panikuję w koncu dopiero drugi dzień mam te soczewki, a zaparłem się i noszę do upadłego, wczoraj ok. 5 ciu godzin dzisiaj dzisiaj juz 8, znieczulam się trochę browarem ale w poniedziałek do pracy więc browar odpadnie. Pod koniec tygodnia będę miał kontrolną wizytę, więc może pani dr. coś zaradzi, choć wątpię i pewnie w koncu wyląduję u Jaworskiego. dzięki za info. Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Paź 19, 2007 12:13 pm ]
Jestem po wizycie u Dr. Jaworskiego i zaczynają potwierdzać się moje obawy, że oprócz stożka jest jeszcze coś. Jaworski stwierdził, że zbyt zle widzę jak na zmiany stożkowe które mam. Zalecił mi OCT pod kątem nerwu wzrokowego, plus wizytę u neurologa, a to już brzmi poważnie. W wielkich "bólach" dobralismy jakąś soczewkę ale zbyt wiele sobie po niej nie obiecuję. Badanie OCT mam dopiero na 29.10, zobaczymy co wykaże.
 
 
tusia00

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2
  Wysłany: Wto Lut 19, 2008 11:18 pm   Dr Jaworski

Witam.Potrzebuje opini o dr Jaworskim.mamzamiar jechac do niego na wizyte.Napiszcie jesli mieliscie z nim stycznosc.Jakim jest lekarzem.Z gory dziekuje!!!
 
 
Max 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 333
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 4:47 am   

Ja dobieram soczewki od 2004 rok u dr Jaworskiego. W sumie to jestem zadowolony bo przy moim SR to człwoiek robi cuda bym widział w miare normalnie. Miałem kontakt z kilkoma różnymi "specjalistami" w innych częściach kraju ... i po wizytach u nich i próbie dobrania soczewki twierdzę,że w moim przypadku, dr Jaworski wywiązuje się w 100 %.
Ja go polecam, mi pomógł.
Pozdrawiam Konrad
_________________
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 11:15 am   

mi nie pomógł, nie polecam!
_________________
 
 
irek-28- 

Rok wykrycia SR: 1992
Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 62
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 7:46 pm   

Mi tak samo nie pomógł , jeszcze on jest taki sobie gorzej z jego personelem pomocniczym porażka, i jeszcze jedno on jest monopolistą a ja takich nie lubię.
 
 
rafal 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 47
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:43 pm   

ja chodzę do niego od 2004 roku. Mnie on pomógł. Niestety trzeba długo czekać na wizytę. Jest bardzo drogi
_________________
Rafał
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:58 pm   

najbardziej wkur...ą te kolejki, niby umówiona na 15 a weszłam o 17:30 o tej godzinie również miałam pociąg do domu i weż mu kur...a wytłumacz że potem z buta musisz iść 200km, szczęście że miałam namiar na Marcina również mającego SR który przybył mi na ratunek z Czechowic i podrzucił do Krakowa skąd bujałam się autobusem do CK:)

i ja też nie lubię monopolistów, a te Panie to faktycznie z choinki się urwały, zero informacji można zaczerpnąć od nich :twisted:
_________________
Ostatnio zmieniony przez ania_kielce Pią Lut 22, 2008 8:24 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Witold 

Rok wykrycia SR: 1998
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 160
Skąd: Ustroń, Katowice
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 10:07 pm   To jest absurd

Zapytajcie, kogo chcecie z naszych (:-)) :mrgreen: Forumowiczów, kto był w Ostrawie.
Jeżeli jadę ma wizytę o 10.00, to wiem, że najpóźniej parę minut po 10.00 bedzie już przy mnie pielęgniarka, która będzie mi towarzyszyć przez wszystkie badania.
Wszak godzina wpisana na kartce z terminem wizyty jest święta.
Wybaczcie może jestem stary, może mi się w głowie przewróciło - ale, jak się tam lecze - tak, zapomniałem o kolejkach.
Przecież tak nie może być.
Ale, hm - tak długo, jak pacjenci będą się zgadzać na takie traktowanie...pewnie tak będzie.
Trzymajcie się wszyscy :grin:
_________________
Uwierzyć że pacjent to nie petent.
 
 
mastel 


Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 124
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 11:18 pm   

W Stolycy mi nie pomogli w dobraniu szkieł (OKO-Laser), 2 wizyty, zmarnowana kasa i opinia iż na lewe oko to szkła dobrać się nie da. Podobno badali mnie fachowcy z Niemiec - Niemieckie to ceny były jedynie. Pojechałem do dr. Jaworskiego - szkła dobrał (jedno wymieniłem po 3 miesiącach) i jest OK. Jeśli chodzi o personel, potwierdzam do ideału im brakuje, najtańszy też nie jest i najbliżej też nie mam do niego bo muszę się tułać z drugiego końca Polski jednak mogę polecić. Dla mnie pomógł, zobaczymy jak będzie dalej. Wydaje mi się, że nie ma lekarza który zadowolił by wszystkich bo tak po prostu zrobić się nie da.

P.S. Ania, z tym czekaniem to masz rację - zalatuje dramatem :mrgreen:
_________________
Nie jest źle, a dobrze wcale...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: