KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dr. Jaworski Katowice.
Autor Wiadomość
irek-28- 

Rok wykrycia SR: 1992
Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 62
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 7:29 pm   Re: To jest absurd

Niestety to co napisał kolega Witek to prawda inny świat a to przecież parę kilometrów od naszego wspaniałego kraju. I jeszcze jedno ile tam w tej czeskiej klinice jest sprzętu to mało który gabinet w kraju by się mógł czymś takim pochwalić
 
 
maria 

Rok wykrycia SR: 1995
Dołączyła: 13 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: NYSA
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 9:14 pm   

Witam! Dobierałam dwa razy szkła u Jaworskiego pierwsze miękko twarde przyjmował wtedy jeszcze sam bez personelu pomocniczego i było Ok ze szkieł tez byłam zadowolona i teraz te obecne co mam.Faktycznie personel ma wiele do życzenia ,jak dobierałam szkła były dwie panie-straszne ,natomiast jak byłam po odbiór była jedna inna całkiem fajna i konkretna.Zdziwiła mnie cenna szkieł we wrocku na stawowej jak dobierałam cenna była o 1/3 mniejsza ,bo wizyty prawie porównalne i szybkość obsługi .Pozdrawiam
 
 
 
tusia00

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 9:50 pm   

Dziekuje Wam wszstkim :smile: za odpowiedzi
 
 
essita 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 12:05 pm   

Kurcze, ale wszyscy jada po nim, chyba rzeczywiscie poszukam innego ;)
A powaznie, to mi dobrze dobral soczewki, mam je juz 2 lata i czeka mnie wymiana, tak ze zobaczymy jak bedzie za drugim razem..
_________________
Chodzenie po bagnach wciąga ;)
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 2:23 pm   

Nikt nie twierdzi ze to zły lekarz, natomiast "dobieracz" moim zdaniem przeciętny,no i brak u niego jakiś na stałe ustalonych zasad, żeby pacjent wiedział co ma w cenie, a ceny z tego co widzę ma najwyższe. Mnie dobrał soczewkę w której widzę dobrze tylko przy świetle dziennym, bo jest za mała do średnicy mojej źrenicy, moim zdaniem "dobieraczowi" tej klasy nie powinno się to zdarzyć, zmierzenie średnicy źrenicy jest wykonywane nawet przy doborze okularów. wymienił mi ją na inną ale bardzo niechętnie, po kilku wizytach (każda płatna), niestety właśnie mi pękła kilka dni temu i zostałem bez, będę próbował reklamować ale wątpię czy z powodzeniem, ja już kolejnych u niego nie dobiorę, ale to głownie ze względu na cenę i odległość od miejsca zamieszkania.
 
 
Frisson 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 429
Skąd: Lubaczów
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 2:25 pm   

andriu napisał/a:
ja już kolejnych u niego nie dobiorę, ale to głownie ze względu na cenę i odległość od miejsca zamieszkania
czyli jakbyś mieszkał bliżej,a on miał taniej, to byś dobrał, pomimo niedowidzania w nocy ?
_________________
"Nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami."
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 10:40 pm   

tak, wtedy dobierał bym u niego, ta druga soczewka którą dostałem po reklamacji była ok, w dzień widzialem trochę gorzej niż w poprzedniej ale w nocy elegancko a to dlatego że miała większą srednicę i większą strefę optyczną, niestety bardzo krótki był jej żywot :cry:
 
 
kredek 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 8:22 am   

Hej, ja moge dodac ,ze dr Jaworski jest strasznie zabiegany i zapominalski, moze zalezy mu tylko na pieniadzach. Nakazal pielegniarka zrobic mi zdjecie dna oka o ktorym zupelnie zapomnial i to ja musialem mu przypomniec o tym. Jak juz placicie za wizte to warto zadawac duzo pytan bo on sie naprawde zapomina ,chcial mi tez dobrac okulry zaraz po zdjeciu soczewek kiedy rogowka jest inaczej uksztaltowana, zupelny bezsens.
 
 
rafal 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 47
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 11:05 am   

Ponieważ swoje soczewki mam już prawie 2 lata zadzwoniłem do dr Jaworskeigo, żeby się umówić na wizytę. Nie dość, że terminy są dopiero na styczeń to koszt wizyty (170 PLN) ściął mnie z nóg. Bardzo tam zdrożało. To sie nazywa monopol.
_________________
Rafał
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 12:10 pm   

myślę że ów doktor powinien się udać po rozum do głowy....
dobrze, że ja poszłam i do niego nie poszłam :)
_________________
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 2:21 pm   

Najbardziej to on przegina z cena soczewki, we Wrocku gdybym nawet robił bez dopłaty NFZ to wychodzi taniej :twisted: :mrgreen:
 
 
dewaluacja 

Rok wykrycia SR: 1994
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 350
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 5:43 pm   to gdzie w okolicach K-c dobierać soczewki?

Problem w tym, że osoby z okolic Katowic nie mają gdzie dobierać soczewek. Czy ktoś z Was wie, kto jeszcze, oprócz Jaworskiego się tym zajmuje na Górnym Śląsku?
 
 
pasazer 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 34
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 9:26 pm   

Zaraz, zaraz czy ja dobrze czytam-koszt wizyty 170 zl? doktorowi chyba w glowie sie miesza! Dla porownania koszt wizyty w okolaser 120 zl (wrzesien 2008), dr Pankowska - Gdansk 60 zl (grudzien 2007).
 
 
leon 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 170
Skąd: Toruń/Gdańsk
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 10:47 am   

oklaser 150 (grudzień 2008, właśnie się zapisałem), dr Pankowska 60??? chyba za jedno oko!
 
 
pasazer 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 34
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 3:39 pm   

Zgadza sie okolaser 150 zl-podrozalo(tez zapisalem sie na grudzien).Leon byc moze jak chodzisz do okulisty to tak dla hecy sprawdzaja Tobie tylko jedno z oczu ...nie wiem nie wnikam.Na przyszlosc nie podwazaj moich wypowiedzi.Pzdr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: