KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukamy założyciela
Autor Wiadomość
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Śro Cze 08, 2005 7:50 am   Szukamy założyciela

Czy jest osoba, która mogłaby się zająć ząłożeniem stowarzyszenia, tzn. załatwieniem wszystkih papierków itp.?
_________________
 
 
Gość

Wysłany: Śro Cze 08, 2005 9:08 am   Re: Szukamy założyciela

ania_kielce napisał/a:
Czy jest osoba, która mogłaby się zająć ząłożeniem stowarzyszenia, tzn. załatwieniem wszystkih papierków itp.?


jedna osoba nie zrobi sama wszystkiego. papierki sa tak naprawdę sprawa drugorzędną. uważam, że najpierw należy sie spotkac w "realnym świecie" :) i wszystko omówić (cel, statut, finansowanie itp.) ustalmy w końcu konkretna date i miejsce spotkania. zamiast ciągle "gadac " o załozeniu stowarzyszenia, po prostu je załozmy.
Moja propozycja to 18-19 czerwca, lub pierwszy weekend lipca, miejsce np. piękne polskie Karkonosze (Szklarska Poręba, Karpacz). ( :) Od czegos trzeba zacząć).
pzdr. iwona
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Śro Cze 08, 2005 10:20 am   

iwona może coś bliżej centrum. Ja w Szklarskiej byłam niedawno i fakt jest cudnie ale za daleko dla wszystkich. Proponuję stolicę!
np w dniach 2-3 lipiec
_________________
 
 
Gość

Wysłany: Śro Cze 08, 2005 10:46 am   

ania_kielce napisał/a:
iwona może coś bliżej centrum. Ja w Szklarskiej byłam niedawno i fakt jest cudnie ale za daleko dla wszystkich. Proponuję stolicę!
np w dniach 2-3 lipiec


Aniu to tylko moja propozycja, tak aby od czegos zacząć. kiedyś na sybase proponowałam jako miejsce spotkania geograficzny srodek Polski (wies Piątek k Łodzi) uważam , ze w kazdej kwestii mozna sie dogadać. Jeśli chodzi o termin to dla mnie moze być. pzdr. iwona
 
 
Cerato

Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1
Skąd: Kotlina Kłodzka
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 12:03 am   Szukamy założyciela

Mogę się tym zająć. Potrzeba tylko określić cele, zadania, prawa i obowiązki członków. Teszta jest typowa. Potrzeba tez tzw. członków założycieli i tzw. siedziby.
 
 
Grzesiek

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Cze 15, 2005 10:37 am   

Cerato to fajnie ze mozesz ale potrzebowalismybysmy twojej pomocy zeby to stworzyc
chcemy sie spotkac w Warszawie w lipcu co ty na to???????
 
 
tomekurt 


Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 2:12 pm   

Stowarzyszenie powstaje w wyniku podjęcia przez co najmniej 15 członków założycieli uchwały o założeniu stowarzyszenia. Forma prawna stowarzyszenia zarejestrowanego jest odpowiednia dla grupy osób (minimum 15 członków), które chcą wspólnie działać i realizować wyznaczone przez siebie cele. Członkowie stowarzyszenia sami decydują jaką działalnością chcą się zajmować.

Nie można samemu założyć, "ufundować" stowarzyszenia.

Członkowie stowarzyszenia mogą w każdej chwili w drodze zmiany statutu zmienić cel działania stowarzyszenia. Członkowie zwyczajni stowarzyszenia mają prawo głosu na walnym zebraniu oraz moga wybierac i być wbierani do władz stowarzyszenia. statut nie może pozbawiać ich tych uprawnień.
 
 
ewulsja 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 22 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: Mniów/Warszawa
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 10:33 am   

Myślę, że założenie takiego stowarzyszenia jest bardzo dobrym pomysłem. Wcześniej myślałam też o rozpropagowaniu wiedzy o stożku, ponieważ mało kto słyszał w ogóle o tym schorzeniu. Mam też możliwość spotkania się z kimś z Ministerstwa Zdrowia. Ale musiałaby się zebrać jakaś spora i w miarę zdająca sobie sprawę na czym jej zależy grupa osób. jeżeli ktoś to kiedyś przeczyta, to proszę pisać!
_________________
Ewcia :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: