KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ania_kielce
Pon Sty 18, 2010 8:50 am
Poznajmy się
Autor Wiadomość
irek-28- 

Rok wykrycia SR: 1992
Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 62
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 1:37 pm   

Imię: Ireneusz
Rok urodzenia:1977
Skąd:Katowice
Czym sie zajmujesz:Stanowisko kierownicze aktualnie
Kiedy wykryto:1996
Co się zmieniło w moim życiu niestety wszystko na gorsze,kiedyś lubiłem tez jeżdzić samochodem teraz to raczej też nie jest możliwe jak napisał przedmówca i niestety jestem osobą samotną z kiepski aktualnie widzeniem.
 
 
rafal 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 47
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:25 am   

Imię: Rafał
Rok urodzenia: 1976
Skąd: Bytom
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka piesza
Czym się zajmujesz? zaopatrzeniowiec, projektant
Kiedy wykryto SR? poczatek 2004
Co zmieniło SR w Twoim życiu?
jestem "uzalezniony" od soczewek, bez nich niewiele widzę. Mam nadzieję, że stożek nie będzie się rozwijał, boje się przyszłości, jak będzie z praca, gdy nie będę wstanie korzystać z komp.
mój mail: rafalmarciniak@vp.pl
_________________
Rafał
 
 
gabriela

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:04 pm   POZNAJMY SIE

Imię: Gabriela
Skąd: Dębica
Zainteresowania: dobra książka , uwielbiam psy, podróże
Rok wykrycia: 1998 r
Rok urodzenia; 1979
Czym się zajmuję: prowadzę z mężem własną firmę
Co SR zmienił w moim życiu: właściwie wszystko ale chyba każdy z was wie o co w tym chodzi
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
nameless 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 58
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 8:01 pm   

Imię:Karol
Rok urodzenia:1981
Skąd:Tychy
Zainteresowania:świat
Czym się zajmujesz?programista
Kiedy wykryto SR?jesien 2006
Co zmieniło SR w Twoim życiu?jeszcze nie wiem
Ostatnio zmieniony przez nameless Czw Cze 07, 2007 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aneta

Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1
  Wysłany: Czw Lut 22, 2007 12:22 am   Re: Poznajmy się

Na powitanie forum proponuję krótką charakterystykę siebie

Imię: Aneta
Nazwisko: Witas
Rok urodzenia: 1982
Skąd: Z żywca ale obecnie mieszkam i pracuje w Walli
Zainteresowania: Przeróżniaste
Czym się zajmujesz: Pracuje w kuchni w plas y brenin
Co innego chcielibyście robić: Jeszcze niewiem
Kiedy wykryto SR: 08.2006
Co zmieniło SR w Twoim życiu: Jeszcze nic ponieważ dalej czekam na to aż coś mi z tym zrobią. Leczę sie w Walli. Dowiedziałam sie dzisiaj że musze czekać kolejne 3 miesiace
 
 
MEDIUMW 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 20
Skąd: radom
Wysłany: Pon Lut 26, 2007 9:54 pm   

Imię:Grzesiek
Nazwisko:CH
Rok urodzenia:1978
Skąd:radom
Zainteresowania:kino, informatyka
Czym się zajmujesz?przedstawiciel handlowy
Co innego chcielibyście robić?podrórz , aktywne życie
Kiedy wykryto SR?ok 1998-99 / potwierdzenie i soczewki od 2002
Co zmieniło SR w Twoim życiu? coraz gorzej się ludzom sprzedać gdy płaczesz (bo coś do oka wleciało) bez soczewek nic nie widze i zawroty głowy , w soczewkach refleksy świetlne które oślepiają--- coraz gorzej :-( (((
_________________
pozdrawiam


g.ch.
 
 
 
Marta 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 9:42 pm   

Imię: MARTA
Nazwisko: KRÓL
Rok urodzenia: 1981
Skąd: K/LEGNICY woj. Dolnośląskie
Czym się zajmujesz? PRACUJĘ JAKO GŁÓWNA KSIĘGOWA
Kiedy wykryto SR? 2002
Co zmieniło SR w Twoim życiu? BARDZO DUŻO, DŁUGO BY OPOWIADAĆ :sad:
_________________
Stożkowa Pani :-)
 
 
Kamilioner 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro Kwi 18, 2007 8:05 pm   

Imię: KAMIL

Nazwisko: M.

Rok urodzenia: 1985

Skąd: Dąbrowa Górnicza

Zainteresowania: Psychologia, Mowa ciala, Czytanie z ruchu twarzy, Jednostki antyterrorystyczne, Policja, Produkcja muzyczna

Czym się zajmujesz? Prubuję się dowiedzieć co jest z tymi twardymi soczewkami nie tak, że tylko w nich mam zmęczone i szczypiące oczy i dlaczego w pomieszczeniach widze nie fajnie a na zewnątrz bardzo dobrze (chociaż oczy szczypia ;/ )

Co innego chcielibyście robić? Generalnie to co chcę to robię, a jeśli nie robię lub nie mam na to środków, to trzeba zakasać rękawy i na to zarobić :)

Kiedy wykryto SR? Marzec 2007

Co zmieniło SR w Twoim życiu? SR? Nic. Widze tak jak widziałem. Za to póki co zmieniają na gorsze sytuacje i życie soczewki twarde, po których założeniu zaczynaja się dziać rzeczy dziwne.

PS. Gdy szczypią oczy, to nie mogę ludziom czytać z twarzy i oczu ;) poprostu nie wytrzymuje podniesionego wzroku... jedyna słuszną sprawą okularki? .....

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 8:07 pm ]
Imię: KAMIL

Nazwisko: M.

Rok urodzenia: 1985

Skąd: Dąbrowa Górnicza

Zainteresowania: Psychologia, Mowa ciala, Czytanie z ruchu twarzy, Jednostki antyterrorystyczne, Policja, Produkcja muzyczna

Czym się zajmujesz? Próbuję się dowiedzieć co jest z tymi twardymi soczewkami nie tak, że tylko w nich mam zmęczone i szczypiące oczy i dlaczego w pomieszczeniach widze nie fajnie a na zewnątrz bardzo dobrze (chociaż oczy szczypia ;/ )

Co innego chcielibyście robić? Generalnie to co chcę to robię, a jeśli nie robię lub nie mam na to środków, to trzeba zakasać rękawy i na to zarobić :)

Kiedy wykryto SR? Marzec 2007

Co zmieniło SR w Twoim życiu? SR? Nic. Widze tak jak widziałem. Za to póki co zmieniają na gorsze sytuacje i życie soczewki twarde, po których założeniu zaczynaja się dziać rzeczy dziwne.

PS. Gdy szczypią oczy, to nie mogę ludziom czytać z twarzy i oczu ;) <więc jestem narażony na nieszczere intencje i wykorzystanie mojej osoby ;) > poprostu nie wytrzymuje podniesionego wzroku... jedyna słuszną sprawą okularki? .....

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 8:10 pm ]
oczywiście w pierwszej wersji PRÓBUJĘ przez "Ó", nie wiem jak to tam sie wkradło, podobnie podwójny wpis (juz poprawiony)

pozodrawiam!
 
 
kredek 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:20 pm   

Imię:Kamil
Rok urodzenia:1983
Skąd:Katowice
Zainteresowania:kolarstwo,biegi,plywanie,gory,imprezy,j.angielski,dobra ksiazka
Czym się zajmujesz?student 4rok
Co innego chcielibyście robić?pracowac i nie martwic sie o jutro
Kiedy wykryto SR?2006
Co zmieniło SR w Twoim życiu?strasznie ogranicza uprawianie sportow,i nosze zawsze przy sobie lusterko,przyssawke oraz plyny w razie gdyby jakis smiec sie dostal na oko.Poki co jestem optymista :smile:
 
 
Frisson 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 429
Skąd: Lubaczów
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 2:37 pm   

Imię: Ola

Rok urodzenia: 1992

Skąd: Lubaczów

Zainteresowania: pisanie pamiętnika, szukanie ciekawostek w necie i różnych gazetach typu "Focus", bieganie, anatomia człowieka, psy, wegetarianizm, słuchanie muzyki gł. Stinga, Craiga Davida, DeMona w wolnych chwilach i przed kompem :) wypady z przyjaciółmi :)

Czym się zajmujesz? oficjalnie to chodzę do szkoły, robię certyfikat z angielskiego, uczęszczam do chóru.. albo spotykam się z moją paczką :)

Co innego chcielibyście robić? w przyszłyści chciałabym zostać projektantem wnętrz, pojechać do Afryki, żeby pomagać ludziom [wolontariat], zmniejszyć przemoc na świecie wobec zwierząt i ludzi, wprowadzić zakaz palenia papierosów i pochodnych

Kiedy wykryto SR? 7 maja 2007 roku oficjalnie, ale stozek u siebie podejrzewałam już bardzo dawno temu..

Co zmieniło SR w Twoim życiu? wszystko i nic za razem, wcześniej nigdy nie martwiłam się faktem, że w przyszłości mogę przejśc operację.. a teraz.. martwię się bez przerwy i nic na to nie mogę poradzić.. ale nie tracę nadzieii:grin:
_________________
"Nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami."
 
 
 
monika76 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: włocławek
Wysłany: Śro Cze 06, 2007 9:11 pm   

Imię: Monika

Nazwisko ******

Rok urodzenia: 1976

Skąd: Włocławek

Zainteresowania: książki, sport, psychologia

Czym się zajmujesz: obecnie nie pracuję

Kiedy wykryto SR? W 2003 r.

Co w twoim życiu się zmieniło: wszystko. Kiedyś chciałam pracować w służbach mundurowych niestety z powodu SR nie przyjęli mnie, okulista mnie zdyskwalifikował. Teraz staram się żyć tak, aby jak najwięcej rzeczy widzialnych uchwycić. Widzieć jak dorasta mój syn, jak się zmienia, widzieć moich bliskich - bo różnie z tą chorobą bywa.
Mam straszne bóle oczu, soczewki noszę sporadycznie, nie toleruję ich.
Dobrze, że znalazłam was, to w jaki sposób piszecie o podobnych
Odczuciach, o tych dołach, podtrzymuje mnie. Daje mi to siłę, że nie tylko mnie to spotkało, że są ludzie z SR, którzy są namacalni.
Musimy wierzyć, że będzie dobrze.
Pozdrawiam Monika
_________________
monika
 
 
 
camouflage 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 8
Skąd: k/Biłgoraja
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 10:36 pm   

Hmmm... może najpierw należałoby się przywitać w bardziej spójny sposób... :)
W konsekwencji moich przemyśleń witam i mam nadzieję, że po obecności na tym forum czegoś więcej dowiem się na temat SR :)

Imię:Emilia
Nazwisko: --------------
Rok urodzenia: 1990
Skąd: okolice Biłgoraja
Zainteresowania: przede wszystkim muzyka aczkolwiek słuchanie, nie tworzenie (folk/viking metal, symphonic death metal, opera metal, industrial meta, rock alternatyvny, muzyka filmowa i twórczość Yanna Tiersena- te elementy w pierwszej kolejności) :) wszelkiego rodzaju paranormalne zjawiska poczynając na UFO a kończąc na świecie astralnym, przy czym nie pogardzę też teoriami spiskowymi. Oprócz tego uwielbiam surfować po Internecie i zaprzeczać wszystkiemu co zrównano praktycznie jak i teoretycznie jest prawdą ;)
Czym się zajmujesz? uczennica II klasy LO o profilu biol-chem-fiz
Co innego chcielibyście robić? nic- dla mojej leniwej natury uczenie się to aż nadto ;)
Kiedy wykryto SR? jakiś miesiąc temu; ściślej pod koniec sierpnia 2007 roku
Co zmieniło SR w Twoim życiu?
Będąc szczerym to nic oprócz tego, że dowiedziałam się jak to jest słabo widzieć bez okularów... w sumie mało przyjemne doświadczenie, ale zawsze jakieś... no i dodatkowo wpychające się w plan zajęć wizyty kontrolne u okulisty :) mam nadzieję, że nic się nie pogorszy a nie odczuję specjalnie tej choroby...
 
 
 
toxim 


Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 12:16 pm   

Tak więc: ;)

Imię: Tomek ;)
Rok urodzenia: 1989
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zainteresowania: Ojj, dużo tego ;) Generalnie - dobra muzyka, górskie wędrówki, informatyka, piłka nożna i jeszcze pewnie sporo innych spraw.
Czym się zajmujesz? Aktualnie uczeń III klasy LO na profilu mat-fiz-inf ;)
Co innego chcielibyście robić? - chyba nic, zadowolony ze swojego życia jestem całkowicie ;)
Kiedy wykryto SR? chyba 2005 rok, aczkolwiek musiałbym sprawdzić w papierkach :)
Co zmieniło SR w Twoim życiu? Hmmm... uzależnienie od soczewek i problemy z tym związane. Aczkolwiek generalnie choroba zaakceptowana i się jakoś z tym żyje odpowiednio ;)

Pozdr.
 
 
bez 


Rok wykrycia SR: 1992
Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: rybnik
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 7:22 pm   

Witam serdecznie wszystkich :mrgreen:
Imie - Bożena
Nazwisko - :roll:
Rok.ur.-1968
Skąd - Rybnik
Zainteresowanie - muzyka, naturolecznictwo
Zawód - księgowa
Rok wykr. sr - 1991
Co zmieniło – na pewno wiele, ale ponieważ nie da sie zmienić sytuacji to trzeba sie do niej dopasować - bywa gorzej wiec nie jest źle
:!:
 
 
karcia 


Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 16
Skąd: okolice Żywca
Wysłany: Czw Lis 08, 2007 4:37 pm   

Witam wszystkich!!!!!!!!!!
Imię: Karolina
Nazwisko: K*****
Rok urodzenia: 1988
Skąd: okolice Żywca
Zainteresowania: lubię jeździć na nartach :cool: i czytać. ale wzrok nie ten :sad:
Czym się zajmujesz? szkoła technikum ostatnia klasa :grin:
Co innego chcielibyście robić? w sumie to jestem zadowolona z dotychczasowego zycia
Kiedy wykryto SR? chyba 2002 r
Co zmieniło SR w Twoim życiu? w sumie to nic. grunt to sie nie załamywać :lol:
_________________
„Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca”
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: