KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
X-Linking
Autor Wiadomość
chris81 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 10:02 am   X-Linking

Wykonałem zabieg X-linkingu w Klinice w Munchen koszt około 2000zł za oboje oczu.... w Polsce jak wiadomo wykonują ten zabieg w Warszawie...w Katowicach juz tez...dla zainteresowanych...

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 5
ŚLĄSKIEJ AKADEMII MEDYCZNEJ W KATOWICACH

Dyrektor: Prof. zw. dr hab. n. med. Ariadna Gierek-Łapińska
Sekretariat Dyrektora: (032) 3581 246 fax. (032) 2518 437
(032) 2513 826

..ale ten adres już pewnie każdy zna...chodzi raczej o to że zabieg ten kosztuje 350zł od oka...co tu więcej mówić...ważne że jest.....i ważne że taniej...

 
 
 
JestemMichal 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 119
Skąd: London, UK
Wysłany: Śro Sty 23, 2008 11:54 pm   Re: X-Linking

chris81 napisał/a:
Dyrektor: Prof. zw. dr hab. n. med. Ariadna Gierek-Łapińska


To czasem nie jest ta pani, której zdarzyło się popić swego czasu?
 
 
chris81 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 6:18 pm   

Tak...ale ona zabiegów nie wykonuje....heee na szczęście
 
 
 
Witold 

Rok wykrycia SR: 1998
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 160
Skąd: Ustroń, Katowice
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 10:22 pm   

Lexum - ok. 10.000 koron. W Ostrawie
_________________
Uwierzyć że pacjent to nie petent.
 
 
arek13579 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 8:25 pm   

witam wszystkich własnie jestem 2 dni po zabiegu x-linkng w katowicach na razie na 1 oku zabieg przeprowadził doktor Pasternak Artur i kosztował 350zł reszta z funduszu trwało to tylko 1 godz jak na razie jest ok
 
 
malek 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 9:10 pm   

Jak widzenie? Możesz siedzieć przed kompem?
 
 
 
arek13579 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Chrzanów
  Wysłany: Pon Mar 03, 2008 5:39 pm   

malek napisał/a:
Jak widzenie? Możesz siedzieć przed kompem?
Tak,chociaż po zakropieniu antybiotykiem czasami trudno skupić wzrok i jeszcze utrzymuje się światłowstręt na mocne światło zwłaszcza słoneczne.Zresztą to bylo drugie podejście do zabiegu na to samo oko(odstęp 5 tyg) , bo gdy już miałem zakropione to się lampa ultrafioletowa zepsuła i cale przygotowywanie na stole poszło na marne a ból taki sam.
 
 
jarex 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 8:51 pm   

A jak tam wczesniejsza kwalifikacja, jak miałeś mocono zaawanosowany stożek, jak już będziesz mógł napisz coś więcej
_________________
jarex
 
 
arek13579 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 4:53 pm   

jarex napisał/a:
A jak tam wczesniejsza kwalifikacja, jak miałeś mocono zaawanosowany stożek, jak już będziesz mógł napisz coś więcej
Miesiąc przed kwalifikacją trzeba odstawić soczewki jeśli nosisz i podczas wizyty okulista stwierdzi czy się nadajesz,jeśli tak to zaczynasz rajd po gabinetach i robisz różne badania,to wszystko miałem w katowicach na miejscu i za nic nie płaciłem ,sam zabieg to wydatek 350zł i placisz przed zabiegiem oczywiście musisz być ubezpieczony.pozdrawiam
 
 
jarex 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 6:41 pm   

Dzięki, widzę że chyba szybko wróciłes do formy, ale ten miesiąc bez soczewek to porażka....
_________________
jarex
 
 
Kopiernik 


Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 134
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 8:14 pm   

arek13579 napisał/a:
jarex napisał/a:
A jak tam wczesniejsza kwalifikacja, jak miałeś mocono zaawanosowany stożek, jak już będziesz mógł napisz coś więcej
Miesiąc przed kwalifikacją trzeba odstawić soczewki jeśli nosisz i podczas wizyty okulista stwierdzi czy się nadajesz,jeśli tak to zaczynasz rajd po gabinetach i robisz różne badania,to wszystko miałem w katowicach na miejscu i za nic nie płaciłem ,sam zabieg to wydatek 350zł i placisz przed zabiegiem oczywiście musisz być ubezpieczony.pozdrawiam


Umawiałem się na X-linking w Katowicach i nikt nie poinformował mnie, że przez miesiąc nie mogę nosić soczewki :!: Miałem tam być pojutrze (14.03) ale złapałem grypę. Szczerze mówiąc nie słyszałem nigdy o tym warunku, jeśli chodzi o x-linking. Jeżeli chodzi o "rajd po gabinetach", nie bardzo rozumiem po co jest w takim razie to badanie kwalifikacyjne :?: Myślałem, że właśnie po to żeby stwierdzić czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu, więc wysyłanie do innych gabinetów mija się z celem. Chyba, że są to gabinety w tej samej Klinice :wink:
Pzdr
 
 
jarex 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 9
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 9:58 pm   

To ciekawe, czy w tej kwiestii jest taki sam bu...el jak w całęj słuzbie zdrowia... :cry:
_________________
jarex
 
 
arek13579 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 7:52 pm   

Kopiernik napisał/a:
arek13579 napisał/a:
jarex napisał/a:
A jak tam wczesniejsza kwalifikacja, jak miałeś mocono zaawanosowany stożek, jak już będziesz mógł napisz coś więcej
Miesiąc przed kwalifikacją trzeba odstawić soczewki jeśli nosisz i podczas wizyty okulista stwierdzi czy się nadajesz,jeśli tak to zaczynasz rajd po gabinetach i robisz różne badania,to wszystko miałem w katowicach na miejscu i za nic nie płaciłem ,sam zabieg to wydatek 350zł i placisz przed zabiegiem oczywiście musisz być ubezpieczony.pozdrawiam


Umawiałem się na X-linking w Katowicach i nikt nie poinformował mnie, że przez miesiąc nie mogę nosić soczewki :!: Miałem tam być pojutrze (14.03) ale złapałem grypę. Szczerze mówiąc nie słyszałem nigdy o tym warunku, jeśli chodzi o x-linking. Jeżeli chodzi o "rajd po gabinetach", nie bardzo rozumiem po co jest w takim razie to badanie kwalifikacyjne :?: Myślałem, że właśnie po to żeby stwierdzić czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu, więc wysyłanie do innych gabinetów mija się z celem. Chyba, że są to gabinety w tej samej Klinice :wink:
Pzdr
witaj te wszystkie badania są na miejscu a sprzęt mają dobry i nowoczesny na początku przeraża liczba ludzi ,ale o dziwo wszystko przebiega sprawnie lecze się tam już 6 lat i nie mam co narzekać.Soczewki wypaczają wady podczas badania i dla tego muszą być wcześniej odstawione a dlatego obie bo okulista wybiera do zabiegu to gorsze oko ,w razie czego to lepsze masz na chodzie:) .
 
 
piotr3005 

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 37
Skąd: chorzów
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 1:03 pm   

W katowicach na ceglanej od lipca ceny poszły ostro w górę, nowa dyrektor!!!. Tak np za zabieg 1200 zł a konsultacje kwalifikacyjne 250 zł.Robiłem badania jeszcze za darmo ale jadę do Ostravy 7 sierpnia na badania i może zabieg bo cenowo prawie podobno a pacjenta traktują lepiej i dokładniejsze badania.

pozdrawiam

Piotr
 
 
Frisson 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 429
Skąd: Lubaczów
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 1:10 pm   

Kto został dyrektorem ?
doc. Wylęgała, czy ktoś inny ?
_________________
"Nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: