KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Voigt Kraków - dr Grabowski
Autor Wiadomość
Piotrek29.07 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 4:07 pm   Voigt Kraków - dr Grabowski

Proszę osoby, które korzystają z usług zakładu Voigt w Krakowie i porad dr Grabowskiego o informację czy warto korzystać właśnie z tego optyka.
jak oceniacie trafność i fachowość doboru szkieł przez dr Grabowskiego? jak układa się wam z nim współpraca? w Krakowie jest jeszcze jeden gabinet prywatny przy Mikołajskiej - przyjmują dr Słomska oraz dr Urban.
Z usług którego z tych gabinetów polecacie korzystać? czym różnią się w zakresie doboru szkieł i prowadzenia pacjęta?
z góry dziękuję za info.
pozdrawiam
Piotrek
_________________
"Spróbuj choć raz odsłonić twarz
I spojrzeć prosto w słońce
Zachwycić się po prostu tak
I wzruszyć jak najmocniej
Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz
Idź szukać wiatru w polu
Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd
Zapomnij się i...tańcz "
 
 
Ruff 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 12:53 am   

O ile mi wiadomo to Pan Grabowski nie jest lekarzem, ale jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Dobierałem u niego soczewki w 2002 i w wyniku pewnego zbiegu różnych okoliczności noszę je do dziś (wiem, że tak się nie powinno, ale nie chce mi się teraz tłumaczyć dlaczego tak się stało) i jestem i byłem zadowolony.
Aktualnie czekam na nowe soczewki od dr Słomskiej, ale "przeniosłem" się do niej dlatego, że ona jest lekarzem specjalista od stożka i chciałbym również, żeby mnie "prowadziła".
Moim zdaniem oba miejsca są godne polecenia, jeśli chodzi o sam dobór soczewek.
_________________
Pozdr
------
Ruff
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 3:56 pm   

Dobór soczewek to nie leczenie a własnie optyka, może być ze optyk zrobi to lepiej niż lekarz, chętnie bym spróbował u tego Grabowskiego tylko mam trochę daleko >
 
 
gabi 

Rok wykrycia SR: 1998
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 59
Skąd: Dębica
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 10:26 pm   

A ja próbowałam u pana Grabowskiego i przez jakis czas nie było problemów, jednak od jakiegos czasu nie radził juz sobie z doborem wiec podziekowałam
_________________
gabi
 
 
 
Renka 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 20 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: Białobrzegi/ Rzeszów
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 4:11 pm   

Ja Byłam u niego w Voigt w 2003 i koszmar co mi zrobił w tych szkłach wytrzymałam tydzień i odstawiłam bo miałam pokaleczone oczy.
_________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!
 
 
 
Focuss25 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 8
Skąd: Trzebinia
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 10:30 pm   

Ja natomiast dobrałem szkła u niego w 2004 roku potem 2006 roku(twarde szkla) i teraz w 2008 dobralem i maam do dzis spczewke poltwarda. Wspolpracuje z nim juz 5 lat i jestem bardzo zadowolony.On mi mowil,ze ze stozkiem ma doswiadczenie ponad 20 lat. Ja go polecam.Wizyta 50 zl.
 
 
krzys0628 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 18
Skąd: Dębica
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 1:30 pm   

Bardzo dobry specjalista. Duża wiedza na temat stożka. Rozmowa z tym Panem bardzo mnie uspokoiła. Zna się doskonale na swojej pracy i jako jeden z nielicznych w mojej okolicy dobiera soczewki hybrydowe.
Polecam Pana Grabowskiego
 
 
 
MEDIUMW 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 20
Skąd: radom
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 11:23 am   

Witam
Zaczelem w lublinie w AT visjon dr Cwiklinski, lecz po zle dobranych szklach przenioslem sie do warszawy do dr Szymanka, niestety zle dobral mi szkła i postanowilem spróbować hybryd w krakowie, i jestem bardzo zadowolony, dobrze dobrane mila obsluga.
_________________
pozdrawiam


g.ch.
 
 
 
m_tomaszko 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 54
Skąd: KRYNICA ZDRÓJ
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 12:17 pm   

polecam grabowkiego.dobierał mi soczewki do skutku.jestem zadowolony/ pozdrawiam
 
 
donatelka1978
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 10, 2014 10:56 pm   

Podbijam temat. Mam ogromny probem z twardzielami dobranymi w Bydgoszczy. W ogole nie trzymaja sie oka i sprawiaja okropny bol (jedna soczewka juz stracona po tym jak wyskoczyla mi z oka i jux jej nie znalazlam). Myśle o wizycie u oana Grabowskiego, takiej wstępnej i jakiejs alternatywie. W Bydgoszczy nie ma hybryd. Czy ktos ostatnio byl u niego? Podobno on dobieral soczewki Klimkowi Murañce.
 
 
Piotrek29.07 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 10:01 am   Voigt Kraków- Pan Adam Grabowski

Witam,

ja byłem całkiem niedawno. Uważam, że nie ma znaczenia komu Pan Grabowski dobiera soczewki - czy to Murańka, Kot czy nawet Stoch :) ważne abyś Ty czuła komfort noszenia szkieł i był zadowolony. Ja mogę śmiało polecić Pana Grabowskiego. W doborze szkieł jest na prawdę dobry i ma wieloletnie doświadczenie.
_________________
"Spróbuj choć raz odsłonić twarz
I spojrzeć prosto w słońce
Zachwycić się po prostu tak
I wzruszyć jak najmocniej
Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz
Idź szukać wiatru w polu
Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd
Zapomnij się i...tańcz "
 
 
optotom 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 39
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 6:41 pm   

Z Bydgoszczy masz najbliżej:

Ryszard Ścibior - najlepszy w Polsce od twardzieli
ul. Żelazna 81, Warszawa
tel. 022/624 01 02

Dr n. med. Mariusz Koziak - Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny OkuLux
Galeria Ursynów, Al KEN 36, lok. 111 02-792 Warszawa
tel. (22)8598244

Perfect Eye Optic - mgr Wojciech Nowak
ul. Obornicka 85, Suchy Las (Poznań)
tel. (61)6521314

Dr n. med. Halina Mańczak - najlepsza od Hybryd
ul. Saperska 55, 61-493 Poznań
tel. (61)8331643 tel. kom. 502359095
 
 
donatelka1978
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 3:20 pm   

Dzieki za dodatkowe namiary. Moze rzeczywiscie Warszawa. Szczerze powiedziawszy nie wiem co robic. W bydgoszczy dobrali mi soczewki ktorych nie moge nosic. Muszę szukac pomocy gdzie indziej i szukac alternatyw. Wlasnie hybrydy mnie interesuja. Chce wrocic do pracy a w obecnym stanie to moge tylko wyplatac kosze z wikliny. Bydgoszcz ma tylko twardziele i zapisuja kazdemu jeden rodzaj Rose k2. Dopiero po wczytaniu sie w forum dowiedzialam sie ze mam wybor ale kilka stow wyrzucilam w bloto.

Bardzo dziekuje Wam wszystkim za pomoc. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jak bardzo mi pomagacie. Gdyby nie to forum to nie wiem....
 
 
averdas 

Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 7:41 pm   

donatelka1978 napisał/a:
Dzieki za dodatkowe namiary. Moze rzeczywiscie Warszawa. Szczerze powiedziawszy nie wiem co robic. W bydgoszczy dobrali mi soczewki ktorych nie moge nosic. Muszę szukac pomocy gdzie indziej i szukac alternatyw. Wlasnie hybrydy mnie interesuja. Chce wrocic do pracy a w obecnym stanie to moge tylko wyplatac kosze z wikliny. Bydgoszcz ma tylko twardziele i zapisuja kazdemu jeden rodzaj Rose k2. Dopiero po wczytaniu sie w forum dowiedzialam sie ze mam wybor ale kilka stow wyrzucilam w bloto.

Bardzo dziekuje Wam wszystkim za pomoc. Nawet sobie sprawy nie zdajecie jak bardzo mi pomagacie. Gdyby nie to forum to nie wiem....


Mnie twarde soczewki dobierał Dr. Ścibor i udało się, pasuje jak ulał.(lecz blizny na rogowce ktore powoduja ze mam mgle to inna sprawa) :roll:
A dobrać u mnie soczewkę to naprawde katorga dla niedoświadczonych optyków ze względu na nieregularność rogówki :lol:

Jeszcze jest dobry specjalista od Hybryd w Lublinie
ostatnio dzwonił do mnie że maja jakies nowe soczewki hybrydowe powstałe pod koniec tamtego roku
_________________
jestem tu podobno po to żeby żyć
nie pchałem sie na świat lecz kazali mi tutaj być
dali mi imie i numer przypisali
i tak przez życie iśc mi kazali
chcieli tak bardzo ukierunkować mnie
lecz mam ambicje i nie zmienie sie
 
 
Gosia 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 19
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 10:18 pm   

Polecam, świetny fachowiec. Dobierał mi soczewkę 3 lata temu i jestem z niej bardzo zadowolona. :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: