KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
po jakim czasie całkowicie "doszliście do siebie"
Autor Wiadomość
Toni 

Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 8:08 pm   

jestem 6 miesięcy po przeszczepie drążącym w sosonowcu... kolejne konsultacje w czerwcu i z tego co sie zaczyna dziac peweni bedzie kolejny przeszczep na drugie oko - bo soczewki nie daja już rady...zastanawiam sie - na podstawie tego co tu piszecie - jak to jest z tym widzeniem w soczewkach - ja owszem widze 100% ale zdecydowanie wolał bym nosić okulary, bo soczewka miękka mnie drażni...
 
 
 
deejay 


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 71
Skąd: Oleszyce
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 6:17 pm   

ja po miesiącu wrócilem do szkoły na przeszczepionym oku nosze mieka soczewke
_________________
@--,--'--
 
 
 
all3n89 


Rok wykrycia SR: 2011
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 19
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 8:39 pm   

Ja jestem pół roku po przeszczepie, co miesiąc czasu miałem wymieniać soczewkę (chyba opatrunkową), w listopadzie mam się zgłosić z tego co wiem na zdjęcie szwów, lecz tak na prawdę nie jestem o tym przekonany.Chciałem się też zapytać czy jeśli nie wymieniałem tej soczewki przez 4-5miesięcy to istnieje możliwość powikłań?jeśli tak na prawdę nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu.Jedynie widzę tj.za mgłą co jakiś czas
 
 
gregorii12 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 30
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 10:11 pm   

Jeśli chodzi o mnie to na szwach noszę soczewki miękkie i nie mam z nimi problemów , nie czuję dyskomfortu. Czasem trochę 'podsychają' ale rzadko , a nosze je po 18 godzin . Nie mam możliwości , oprócz niedzieli , zdjąć ich wcześniej . Widzenie ok 85-95 procent (zależy od dnia, jak się do oka dostosuje chyba) . :)
 
 
dominika1234 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączyła: 23 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 11:45 am   

Wydaje mi się ze długo to mi zajęło bo ponad rok :( bardzo długo nie mogłam dojśc do siebie.



----------------------
Darmowy edytor www
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: