KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobor twardych szkiel - kto?
Autor Wiadomość
Tomasz Drożdż 

Rok wykrycia SR: 1984
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 3:39 pm   

Aga,
ja mam tylko 350 km do Oliwy, ale wolę tam jeździć niż eksperymentować z oczami :mrgreen:
Zdaję sobie sprawę ze skromnych warunków dr Pankowskiej ( w porównaniu ze św. pamięci Ośrodkiem Soczewek Kontaktowych), ale dobre 20 lat przyzwyczajenia i zaufania robi swoje.
 
 
Julita 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 17
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 10:13 am   

Czy ktoś dobierał soczewki u dr Pasternaka w siemianowicach śl.?
 
 
mrówka

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 6
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:12 pm   

A czemu nikt z was nie dobiera szkieł na ul.Sierakowskiego w Warszawie?Podobno to jedna z najlepszych klinik...w tym także poradnia rogowkowa.
 
 
malek 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 6:23 pm   

a tam dobierają w ogóle? :shock:
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 9:29 pm   

mrówka napisał/a:
A czemu nikt z was nie dobiera szkieł na ul.Sierakowskiego w Warszawie?Podobno to jedna z najlepszych klinik...w tym także poradnia rogowkowa.


bo tam nie dobierają soczewek, ale mogą Ci przeszczepić rogówkę
_________________
 
 
maciejfx 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 39
Skąd: Hrubieszów okolice
Wysłany: Śro Sty 23, 2008 7:11 am   

był ktoś z Was u dr Kisielewskiej Toczołowskiej w Lublinie? a jeszcze jedno pod nr do At Vision Lublin :mad: nikt nie odpowiada
_________________
jest takie rosyjskie przysłowie ;
nadzieja umiera ostatnia...
 
 
 
agata_ja3

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 23, 2008 12:22 pm   

Czy ktoś z Was był na wizycie u drVencerovej we Wrocławiu?
 
 
kobzacz 

Rok wykrycia SR: 1997
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sty 23, 2008 1:21 pm   

agata_ja3 napisał/a:
Czy ktoś z Was był na wizycie u drVencerovej we Wrocławiu?


Ja się u niej leczę od momentu wykrycia u mnie stożka, ale aktualnie myślę nad znalezieniem jeszcze jednego lekarza do wizyt bieżących, bo do dr Večeřovej pierwsze wolne terminy wizyty są za 10 miesięcy :/
 
 
 
abpel 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Śro Sty 30, 2008 9:36 pm   

agata_ja3 napisał/a:
Czy ktoś z Was był na wizycie u drVencerovej we Wrocławiu?

ja równiez lecze sie na Stawowej we Wrocławiu i po tym okresie czasu moge powiedziec ze:
drVencerova jest naprawde dobrym fachowcem od SR mi dobierała soczewki twarde juz 3 razy i za kazdym razem ok ale przyjmowanie równoczesnie kilku pacjentów (jeden jest badany drugi ma dobierane soczewki a trzeci siedzi po zakropieniu i czeka na badanie) i czas oczekiwania na wizyte po 9-10 miesiecy poprostu mnie odrzuca i niestety po tak długim kozystaniu z jej usług jestem zmuszony poszukac innego osrodka zajmujacego sie SR. Szkoda ze poszli na taka masówke....
 
 
 
sebastyans

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: przemys
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 4:28 pm   

Czesc

od tygodnia jestem posiadaczem twardych soczewek, dobierałem je w gabinecie u Jaworskiego ale u Pani doktor , i mam do was pytanie , jezeli chodzi o chodzenie z nimi to jakos sobie daje rade , widzenie na odleglosc poprawilo sie ( zywsze kolory oraz widze dalsze obiekty ) natomiast z bliskiej odleglosci widze gorzej niz w okularch. litery rozmazuja sie .czy w/g was jest to problem zwiazany ze zlym dobiorem szkiel , czy oko dopiero sie przyswaja i bedzie lepiej a moze jeszcze jakas inna teoria

pzdr

seba
 
 
lukasz_os 


Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 15
Skąd: Łuków
Wysłany: Sob Sie 30, 2008 5:47 pm   

Ja mam szkla od dwoch tygodni, soczewki dobieralem w Lublinie i jakos tekst i dalsze elementy widze jednak dobrze. Mam lekki astygmatyzm ale to od dziecka wiec tym sie nie przejmuje. Pewnie wina szkiel ale zawsze lepiej skonsultuj to z okulista.
 
 
Frisson 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 429
Skąd: Lubaczów
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 8:19 am   

sebastyans napisał/a:
od tygodnia jestem posiadaczem twardych soczewek, dobierałem je w gabinecie u Jaworskiego
a nie miałeś styczności z Witkiewiczem ??
Ja się u nigo leczę i chcę się wybrać na dobór, bo ponoć jest w tym dobry, ale jakoś nie mogę się zebrać na odwagę.
_________________
"Nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami."
 
 
 
vince 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 3:26 pm   twarde soczewki

Witam wszystkich!
Jestem tu osobą nową. Dobierałem już dwa razy soczewki i ani za pierwszym ani za drugim razem nie byłem w 100% z nich zadowolony. Teraz poszukuję kolejnego lekarza. Zwracam się z prośbą (jak i Jonasz;)) o polecenie lekarzy. Nie ważne jest gdzie, ale ważne żeby był dobry, bardzo dobry, wręcz najlepszy! ;)
Proszę o szybka odpowiedź.
Pozdrawiam
 
 
 
vince 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 3:51 pm   

Witam wszystkich!
Jestem tu osobą nową. Dobierałem już dwa razy soczewki i ani za pierwszym ani za drugim razem nie byłem w 100% z nich zadowolony. Teraz poszukuję kolejnego lekarza. Zwracam się z prośbą o polecenie lekarzy. Nie ważne jest gdzie, ale ważne żeby był dobry, bardzo dobry, wręcz najlepszy!
Proszę o szybka odpowiedź.
Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lis 30, 2008 3:53 pm ]
Z tego co zauważyłem, to dr Ścibior i Jaworski tak? U Jaworskiego najbardziej cena odstrasz;)?? A co możecie powiedzieć o Szymanku, Grechucie...?
Pozdrawiam
 
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 8:43 am   

Ja u Jaworskiego dobierałem i niestety nie jestem zadowolony :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: