KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przeszczep rogówki- gdzie ?
Autor Wiadomość
m_tomaszko 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 54
Skąd: KRYNICA ZDRÓJ
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 3:36 pm   Przeszczep rogówki- gdzie ?

gdzie przeszczep rogówki ?
katowicki szpital kolejowy czy prywante kliniki?
tylko czy w prywatnych na NFZ można wykonywać przeszczepy ???
proszę o informację od was
 
 
TeDe 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 16
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 12:36 pm   

Proponuję najlepszego specjalistę - DR.Wylęgała - Bielsko Biała.
_________________
TeDe
w razie pytań piszcie na meila tomaszdakowski@wp.pl
 
 
 
deejay 


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 71
Skąd: Oleszyce
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 12:50 pm   

szpital kolejowy Katowice:) polecam
_________________
@--,--'--
 
 
 
wojgp 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 149
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 6:13 pm   

Albo Szpital w Sosnowcu, gdzie ordynatorem jest dr Dobrowolski. Obecnie jako jedyny szpital publiczny mają na wyposażeniu najnowszej generacji laser femtosekundowy.
 
 
Skania 

Rok wykrycia SR: 2000
Dołączyła: 30 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 10:02 pm   

Polecam Katowice. Jestem zadowolona.
 
 
gregorii12 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 30
Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 10:29 pm   

Ja miałem przeszczep w Sosnowcu u dr Dobrowolskiego .
Jestem zadowolony . Miły personel itd . Polecam .
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 11:41 am   

Cześć, czy ktoś z Was postanowił po zabiegu lub przed "specjalnie" ugratyfikować lekarza prowadzącego?
mam na myśli konkretny przypadek, jak chodzi o operowane osoby przez dr Dobrowolskiego
Byłam pacjentką prof. Szaflika i pomimo pobytu w szpitalu, zaczęłam leczenie prywatnie więc zabieg też uregulowałam, mimo że ponoć nie oczekiwał....
 
 
 
Szatkowski 

Rok wykrycia SR: 1983
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: PŁOCK
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 4:17 am   

Witam serdecznie
Osobiście miałem przeszczep w 1997r w starym Szpitalu Praskim w zespole zapomnianej już nieco zaawansowanej wiekowo doc Iwaszkiewicz, która niestety już jest na emeryturze, ale fachowcem od stożka rogówki była cudownym. Razem z dok. Minkiewicz stworzyły zespół, który w tamtych czasach potrafił wszystko, a ja jestem tego zywym przykładem. Dok. Minkiewicz oczywiście czyni to dalej.
Niezwykłość polega na tym ,że po przeszczepie bez korekcji okularowej widzę dość dobrze, a przecież mija 15-lat. i same miłe wspomienia.
Wszystkim polecam szpital na sierakowskiego w Warszawie
 
 
TeDe 

Rok wykrycia SR: 2003
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 16
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:45 am   

Szpital Kolejowy Katowice - Ordynator prof Wylęgała, polecam, byłem :)
_________________
TeDe
w razie pytań piszcie na meila tomaszdakowski@wp.pl
 
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 1:22 pm   

MEG napisał/a:
Cześć, czy ktoś z Was postanowił po zabiegu lub przed "specjalnie" ugratyfikować lekarza prowadzącego?
mam na myśli konkretny przypadek, jak chodzi o operowane osoby przez dr Dobrowolskiego
Byłam pacjentką prof. Szaflika i pomimo pobytu w szpitalu, zaczęłam leczenie prywatnie więc zabieg też uregulowałam, mimo że ponoć nie oczekiwał....

no to po co regulowalas skoro nie oczekiwal? mozna jasniej?
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 6:40 pm   

Pytanie nieaktualne,zabieg miałam rok temu,a wtedy to miałam dylemat-leżąc na oddziale sierakowskiego=bezpłatnym przeceiz szpitalu, a jednak otrzymując nieoczekiwania datę od zaraz,no i sie zdecydowałam poczekać po samej operacji gdzieś pod konferencyjnym i podać kopertę,bo chciałam równie miło i szybko przede wszystkim mieć zdjętą zaćmę z drugiego oka jako dwudziestodwulatka,która ani rejestrować jako recepcjonistka w swoim zakładzie ani studiować...ale sprawa jest po całym przebiegu,teraz nie wiem czy sama wizyta na placu grzybowskim cokolwiek by wniosła,bo skazują mnie nawet w kolejowym na przeszczep jedynie,apropo w angielksim szpitalu mają sztuczne rogówki
 
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 10:44 pm   

MEG napisał/a:
Pytanie nieaktualne,zabieg miałam rok temu,a wtedy to miałam dylemat-leżąc na oddziale sierakowskiego=bezpłatnym przeceiz szpitalu, a jednak otrzymując nieoczekiwania datę od zaraz,no i sie zdecydowałam poczekać po samej operacji gdzieś pod konferencyjnym i podać kopertę,bo chciałam równie miło i szybko przede wszystkim mieć zdjętą zaćmę z drugiego oka jako dwudziestodwulatka,która ani rejestrować jako recepcjonistka w swoim zakładzie ani studiować...ale sprawa jest po całym przebiegu,teraz nie wiem czy sama wizyta na placu grzybowskim cokolwiek by wniosła,bo skazują mnie nawet w kolejowym na przeszczep jedynie,apropo w angielksim szpitalu mają sztuczne rogówki

wiec nie byl zabieg zalezny od koperty, nie mozesz w takim wypadku pisac , ze cos uregulowalas, bo mialas termin i cala reszte bez wymuszania kasy, musisz byc sprawiedliwa.....
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 9:55 pm   

To prawda,źle sie wyraziłam zdecudowanie,chciałam wtedy-rok temu wiedzieć-czy jakaś gratyfukacja pomoże do tego zabiegu doktorowi się bardziej"przyłożyć?...mam ogromny stres decydując się m.in z uwagi na oczopląs,ale co do sosnowieckiego doktora też jestem spokojna(sama satysfakcja,ze ("ogarnął oko"moje)była wystarczająca bez podtekstów o kasę,ale co piedtra o to też miałam jak to ugryść-to moje
 
 
 
Kopiernik 


Rok wykrycia SR: 2006
Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 134
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 5:14 pm   

Ja też leżałem na Sierakowskiego i nie zapłaciłem nikomu ani złotówki. Nie wiem, może jestem gburowaty, bo raz widziałem, jak podczas kontroli w przychodni jakaś kobitka zostawiła paczkę kawy...
 
 
user20 

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 11
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 7:14 pm   

Sosnowiec-Dobrowolski ale z tego co sie dowiedzialem to Wylegala tez byl w czasie przeszczepu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: