KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta - badanie jakości życia "stożkowców"
Autor Wiadomość
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Śro Mar 30, 2011 10:26 pm   Ankieta - badanie jakości życia "stożkowców"

Pamiętacie pierwszą naszą ankietę społecznościową? Jeszcze raz dzięki za jej wypełnianie...

Napisać jednak chciałbym troszeczkę o czymś innym...
Ostatnio zwróciły się do nas studentki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, członkinie tamtejszego Studenckiego Towarzystwa Naukowego z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu ankiety, której wyniki posłużą im do przygotowania referatu na międzynarodową konferencję naukową studentów uczelni medycznych.

Pomogliśmy zatem ... Umieściłem ankietę na naszym serwerze i rozesłałem zaproszenia do wszystkich forumowiczów. I stąd moja (i nie tylko moja) serdeczna prośba do Was o pomoc w zebraniu danych, czyli innymi słowy o wypełnienie ankiety. Niech jej wyniki posłużą od zwiększenia zainteresowania niedolą stożkowców...

Ankieta oczywiście jest anonimowa. Odpowiedzi nie są powiązane z osobą, do której wysłano zaproszenie. Po szczegóły zapraszam do notki o prywatności albo do mnie na priv. Również na priv proszę zgłaszać ewentualne fakty nie otrzymania zaproszenia do wypełnienia ankiety. Pierw jednak zachęcam do sprawdzenia folderu spam, bo tak często bywa z mailami wysyłanymi hurtowo.

p.s. gdyby były jakiekolwiek uwagi to zachęcam do dyskusji...
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
niniek 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 4:12 pm   ankieta nie dziala

klikam na link i mam coś takiego:

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and parent_qid=0 group by type' at line 1:SELECT type FROM `lime_questions` WHERE qid= and parent_qid=0 group by type
 
 
 
darkoj 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Ostróda
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:04 pm   

wydaje mi sie ze ta ankieta nie jest do konca anonimowa.
_________________
Hakuna matata
 
 
 
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Czw Kwi 07, 2011 9:43 pm   

Ze względu na problemy związane z nieotrzymywaniem maili pozwoliłem sobie jeszcze raz wysłać do Was dziś przypomnienia troszkę inną metodą wysyłki emaili. Mam nadzieję, że tym razem poczta ta nie będzie traktowana w Waszych skrzynkach jako spam.

Co do anonimowości ankiety to nie chciałbym polemizować z nieuzasadnionymi przypuszczeniami dodatkowo nawet nie sprecyzowanymi i zapewniam Was, że podobnie jak poprzednio, ankieta w naszym serwisie jest W PEŁNI ANONIMOWA. Skrypt nie loguje żadnych danych (typu IP, rodzaj przeglądarki czy system operacyjny etc. ) osób odwiedzających stronę z ankietą. Odpowiedzi nie są powiązane w żaden sposób z mailem, na który wysłano zaproszenie/przypomnienie. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam na priv a postaram się to w miarę dokładnie wyjaśnić.

Gdyby jednak coś z wysyłką poszło nie tak i ktoś nie otrzymałby maila z linkiem to proszę o informację na priv.
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
darkoj 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Ostróda
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 11:35 am   

Zauważyłem że jest coś co zostało określone jako token i jest on przypisany do użytkownika.
_________________
Hakuna matata
 
 
 
damdam 
składak


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: 50°91' N, 15°73' E
Wysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:05 pm   

Cytat:
Odpowiedzi nie są powiązane w żaden sposób z mailem, na który wysłano zaproszenie/przypomnienie.


A poza tym token służy do sprawdzania, czy ktoś wypełnił ankietę czy też nie. I tylko tyle. Dane o tokenach NIE SĄ powiązane z odpowiedziami a z faktem, czy ankieta (nie)została wypełniona. Po to aby wiedzieć, czy dla danej osoby wysyłać zaproszenia/przypomnienia. Było o tym napisane na ekranie powitalnym ankiety.
_________________
pozdrowionka Damian
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: