KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
INTACS w Lexum Ostrava
Autor Wiadomość
legre 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 109
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 1:26 pm   INTACS w Lexum Ostrava

Witam Wszystkich,

Czy miał ktoś wstawiane Intacsy przez dr Urania Tavandzi w Lexum? 25 stycznia mam u niej w Ostravie kwalifikacje do ICRS, ale nie wiem czy na sam zabieg nie lepiej jechać do Pragi do prof. Filipca? Trochę dalej i dalsze terminy ale ważne żeby było zrobione dobrze. Z drugiej strony słyszałem dużo dobrego o dr. Tavandzi. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.
 
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:44 pm   Re: INTACS w Lexum Ostrava

legre napisał/a:
Witam Wszystkich,

Czy miał ktoś wstawiane Intacsy przez dr Urania Tavandzi w Lexum? 25 stycznia mam u niej w Ostravie kwalifikacje do ICRS, ale nie wiem czy na sam zabieg nie lepiej jechać do Pragi do prof. Filipca? Trochę dalej i dalsze terminy ale ważne żeby było zrobione dobrze. Z drugiej strony słyszałem dużo dobrego o dr. Tavandzi. Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze.
]
mialem u dr Tavandzi, wyniki na jednym oku dobre , na drugim bardzo dobre, profesora Filipca nie znam.....
 
 
legre 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 109
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 5:47 pm   

Czy to znaczy że nie używasz już twardych soczewek? A okulary? Ile linii widziałeś przed zabiegiem a ile teraz?
 
 
 
marcin_lublin 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 38
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 6:01 pm   

legre napisał/a:
Czy to znaczy że nie używasz już twardych soczewek? A okulary? Ile linii widziałeś przed zabiegiem a ile teraz?

uzywam okularow, na jedno oko widzialem bardzo malo, ze dwie-tzry linie, teraz z korekcja okularowa widze calosc, na drugim oku bylo lepiej , ale stozek byl bardziej skomplikowany w ksztalcie i widze na to oko gorzej niz na to wyjsciowo beznadziejne, z korekcja nie widze ostatniej linii i mam na tym oku dwojenie, na poczatku bylo wieksze , a jak sie wszystko ustabilizowalo jest mniejsze, dwojenie jest oczywoscie widoczne jak patzry sie jednym okiem na tablice, jak obuocznie to nie wystepuje....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: