KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Po przeszczepie w Katowicach Ceglana
Autor Wiadomość
arturek2007

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 7:01 pm   Po przeszczepie w Katowicach Ceglana

Witam. Przeszczep miałem 13.03.2012 Warstwowy przedni . Generalnie rozpoznaje kolory kształty ale wszystko połączone z delikatną mgłą. Przed operacją nic nie widziałem . Leki które mi przepisano to OFTAQUIX x5, DEXAMETHASON WZF 5x,OFTENSIN 2x HAYBAK 5X . OFTAQUIX po wizycie kazano mi zmniejszyć do 4x i po wyczerpaniu zaprzestać kropienia nim. Ogólnie czuje sie ze oko jest inne :)
 
 
marines22

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:58 pm   

Siema
No to i ja jako świeżak się podepnę.
11.04.2012 miałem przeszczep drążony, oko prawe. Po zabiegu parę dni się męczyłem tzn. ogólnie łep mi pękała, gorączka itd (wszystko do przeżycia) w szpitalu spędziłem po samym zabiegu 3 dni w tym 3 dnia rano zostałem już wypisany do domu. Ogólnie mówiąc też nic nie widziałem na oko dodatkowo mój stożek był już tak rozwinięty że czasami miałem uczucie jak by oko miało mi zaraz eksplodować od środka, po zabiegu uczucie zniknęło, widzenie bardzo się polepszyło tzn. jak przed przeszczepem na tablicy 4 widziałem gdzieś dopiero z ok 1m i to ledwo tak teraz widzę 2 linijki z ze standardowej odległości jak badają wzrok. Powiem że po zabiegu jestem bardzo zadowolony, choć wiadomo do idealnego widzenia jeszcze daleko ale teraz przynajmniej widzę cokolwiek i jest szansa na korekcję szkłami :)
 
 
 
agha111

Rok wykrycia SR: 2012
Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 8
Wysłany: Pią Gru 06, 2013 11:21 pm   Re: Po przeszczepie w Katowicach Ceglana

arturek2007 napisał/a:
Witam. Przeszczep miałem 13.03.2012 Warstwowy przedni . Generalnie rozpoznaje kolory kształty ale wszystko połączone z delikatną mgłą. Przed operacją nic nie widziałem . Leki które mi przepisano to OFTAQUIX x5, DEXAMETHASON WZF 5x,OFTENSIN 2x HAYBAK 5X . OFTAQUIX po wizycie kazano mi zmniejszyć do 4x i po wyczerpaniu zaprzestać kropienia nim. Ogólnie czuje sie ze oko jest inne :)


A kto robił ten przeszczep? Też mam tam mieć operację i nie wiem czy są tam dobrzy fachowcy. A jak jest teraz z Twoim okiem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: