KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Pękające szwy
Autor Wiadomość
jenderk 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 24
  Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:35 am   Pękające szwy

Witam miałem przeszczep prawie 3 lata temu za miesiac jestem umowiony na sciaganie szwow ale ostatnio potarlem oko i chyba same zaczynaja pekac. Kluje niesamowicie juz kilka dni jedyna ulga jak zaloze soczewke (nigdy nie myslalem ze to powiem). Czy mial ktos podobna sytuacje i wie na ile to grozne? W poniedzialek przejde sie do jakiegos okulisty ale nie licze na glebsze zrozumienie tematu a do katowic dopiero za miesiac :/
 
 
 
frond 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 1:10 pm   

Jeżeli "kłuje Cię niesamowicie" , to nie czekać miesiąc, tylko od razu umówić się i jechać do kliniki, gdzie się przeprowadza przeszczepy rogówki na "ostry dyżur" (jeżeli jeszcze coś takiego istnieje).
 
 
jenderk 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 24
Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 1:48 pm   

no wlasnie tak kluje jak nie mam zalozonej soczewki jak zaloze w miare przechodzi z drugiej strony widzenie w niej sie sporo pogorszylo chyba bez przyspieszonej wizyty sie nie obedzie :/
 
 
 
marines22

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 5:36 pm   

Człowieku nawet się nie zastanawiaj tylko zasuwaj jak najszybciej bo potem może być już za późno
 
 
 
jenderk 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 24
Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 10:08 am   

No wiec bylem wczoraj w Katowicach miesiac przed terminem ale przyjeli mnie bez problemu na miejscu, pekniety szew zdjeli zostawili drugi bo byl caly, oko juz nie kluje, 48 godzin bez soczewki mam sie obyc na tym oku wiec nie najgorzej i 10 dni kroplenia antybiotyku :) zastanawiam sie tylko jak z tym antybiotykiem pozniej czy lac go na soczewke bo jakos nie dopytalem ale ulga natychmiastowa :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: