KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
CMO LASER opinie
Autor Wiadomość
hiberix 


Rok wykrycia SR: 1997
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 68
Wysłany: Sob Wrz 26, 2015 4:10 pm   

przeczytali..ale czytalo sie ciezko
_________________
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 3:52 pm   

Łapówka jest wtedy jak dajesz kasę przed zabiegiem,
kazdy ma własny autorytet i oczywiście bym klneła jak Wy nie mogąc dobrze trafić,jednak mając te zakichane 21lat i majac perspektywę nie przepracowania nawet trzeciego roku od podjęcia pracy ,o edukowaniu się nie mówiąc czy egzystowaniu.Możecie robić xlinki i crossy to macie alternatywę,ja jako jedna z 100 /150 przypadków aniridii potrzebowałam być zoperowana jak najszybciej,Polska nie sra na prawo i lewo lekrzami,ktorzy znaja kogokolwiek z bezteęczówkowością,tylko przez wzgląd na to,że prof.P z szpitala na długiej z P-nia mi głupio odp,a była jedyną która twierdziła,że pacjentkę z aniridia weźmie,dr Rybarczyk nawet nie zakwalifikowała mnie do żaćmy,piep....że to plamki okołoporodowe i inne farmazony(i chcąc wydębic 1600zł w 2004 roku za soczewki,które mój lekarz mi sprzedawał za 400zł) .Szanowny Profesor nie powiedział daj kase,to cie kładę na praskim,tylko odpowiedział czy to stan wymagający operacji z czym się to je i że mi proponuje szpital,Żebym NIE MUSIAŁA DOJEŻDZAć na drugi dzień z Poznania do OKOLASER.Po tygodniu bycia tam-po odjęciu mi 50% dioptrii poszłam sama,czytajcie ze zrozumieniem
 
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 4:22 pm   

Dla mnie liczą się fakty. Wziął kasę w państwowym szpitalu? Wziął. Alternatywa przy stożku i leczenie? Nie rozśmieszaj mnie.
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 6:54 pm   

Ja to bym dal i przed i po jesli bylaby dobra perspektywa dla mnie. Baaaa moglbym placic potem jeszcze haracz za dobre widzenie. Moglbym.
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 7:10 pm   

GSR dlatego nie winię pacjentów tylko samych lekarzy i popieprzony system. Od czasu kiedy mam dużą styczność z służbą zdrowia widzę jedno: nie masz kasy zdychaj pod szpitalem albo w kolejce. Przypomina mi się jak moja ciotka PŁACIŁA za chemię. Wizyta u lekarza była na NFZ ale wlewki trzeba było opłacić jeśli się nie chciało stać w kolejce. 28zeta za wlewke. Nigdy nie zapomnę widoku dziadka w centrum onkologii, który płakał bo nie miał kasy na chemię i wpisali go w kilkumiesięczną kolejkę. Zapewne niedożył...

GSR a co byś DAŁ? :razz: żartowałam, uśmiechnij się :mrgreen:
 
 
GSR 

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 361
Wysłany: Wto Paź 13, 2015 6:25 am   

Dynia, masz duzo racji, wszytko idzie w tym kierunku, ze albo masz kase i opieke albo idziesz do jakiejs umieralni panstwowej sie leczyc. To jest przykre.
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw Gru 03, 2015 11:44 pm   

Oj Pani Dynio,alternatywy przy stożku są większe niż przy aniridii,ale widzę,że tego Pani nie czyta. Cross i te soczewki chociażby, jak ktoś czyta więcej niż pierwszy rząd,bo Mu coś zaproponują co to umożliwi,to już dla mnie byłaby moc,ale Pani pewnie uważa,że żadnych sposobów nie ma dla stożka,albo że za mało.Powodzenia
 
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Gru 04, 2015 1:27 pm   

Tak aż dwie alternatywy to straaaasznie dużo. Soczewki to nie leczenie. I oczekiwanie na przeszczep 5 lat... przy czym nikogo nie interesuje jak będziesz przez ten czas funkcjonować. To jakaś licytacja chorobami? Bo już mi się niedobrze robi...
Alternatywy dla stożka to są może za granicą, za grubą kasiorę. Ale przynajmniej dostajesz rachunek do ręki i wszystko jest zgodnie z prawem if you know what i mean.
 
 
MEG

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 77
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 8:40 pm   

Ja dałabym się pokroić za alternatywę gdziekolwiek....Wg Pani dobrze tam gdzie nas nie ma

[ Dodano: Śro Sty 20, 2016 11:32 am ]
ale już w lepszym tonie-Szaflik zaproponował mi nową met.wygładzenia rogówki laserem,słyszeliście?http://laserowa-korekcja.pl/pg_207_wdrozenie_aberrometrii_w_leczeniu.html
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: