KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
widzenie wszczepionych piersceni w oku
Autor Wiadomość
lukaszb855 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Jarosław
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 11:49 am   widzenie wszczepionych piersceni w oku

Mam takie wrazenie ze widze ulozenie pierscieni w oku,przeszkadza to bardzo w nocy gdyz pokazuja mi sie takie okregi swietlne i bardzo to przeszkadza w widzeniu.Dodam ze pierscienie sa wszczepione bardzo blisko zrenicy jezeli ktos ma podobny problem to prosze o odpowiedz
 
 
toxim 


Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 2:20 pm   

Mam dokładnie tak samo i z tego, co wyczytałem/dowiedziałem się - norma niestety.

Pozdr.
 
 
lukaszb855 

Rok wykrycia SR: 2010
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Jarosław
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 12:19 pm   

U mnie jest jeszcze tak ze nie tylko widze okręg a jeszcze w tak połowie oka tak jakby sie załamuje i odbija z gory na doł oka takie linie przysłaniając widocznosc,normalnie tragedia! Jak bede na nastepnej wizycie to bede pytal czy mozna to jeszcze raz wszczepic tylko z przesunieciem z dala od zrenicy bo na ta chwile to jestem mega niezadowolony z tych pierscieni i gdybym wiedzial ze tak bedzie to bym sie nie zdecydowal na to.A dodam ze rozmawialem z innym pacjentem to on ma wlasnie tak dalej od zrenicy te pierscienie i mowil ze zero jakichkolwiek problemow w nocy i to mnie zastanawia czemu u jednych jest tak,a u drugich zero problemow.
 
 
toxim 


Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 4:16 pm   

U mnie również są blisko źrenicy i w nocy jest masakra - widze np. 5 księżycy, nocna jazda samochodem (którą zawsze uwielbiałem) stała się utrapieniem, do tego ciągle mniejsze lub większe problemy z okiem, póki co niemożność doboru i noszenia twardej soczewki (i tak ponoć jeszcze przez długi czas) - gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało, również nie zdecydowałbym się na Intacsy, tym bardziej, że jednak kupę kasy operacja kosztowała...

Pozdr.
 
 
kaziodeyna

Rok wykrycia SR: 2001
Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 10, 2016 3:47 pm   

kurcze słabo z tym rozczepieniem swiatła...gdzie robiliście zabiegi jeśli jeszcze zaglądacie na forum?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: