KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
nocleg- tani katowice
Autor Wiadomość
m_tomaszko 

Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 54
Skąd: KRYNICA ZDRÓJ
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 5:24 pm   nocleg- tani katowice

witam was
szukam noclegu w katowicach- mam badanie na Medyków.Akademiku brak miejsc.buuu .coś macie namierzone może?
 
 
AdamekR982

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 5:29 pm   

Ale w Katowicach nie ma tylko jednego akademika przecież xD
_________________
Rzetelny serwis kjellberg.
 
 
Marq 

Rok wykrycia SR: 2005
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 18
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 11:22 am   

Jak ma być supertanio, to najlepiej hostel. To tańsze miejscówki w Katowicach. W centrum:

http://www.hostelkc.pl/pl/cennik
http://www.jopihostel.pl/index-3.html
 
 
Dynia

Rok wykrycia SR: 2013
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 408
Skąd: Polska
Wysłany: Sob Lut 11, 2017 9:15 pm   

Ja pierdziule 150 zeta za noc?! Za jedną osobę?! W miejscowości uzdrowiskowej w Czechach za tyle to były 3!!! noce!
A wracając do tematu, to nie śmiejcie się ale ja mam taki patent: nocujemy w kościołach albo klasztorach, tylko trzeba wcześniej się z nimi dogadać telefonicznie. Zawsze mają jakieś pokoje. Skromnie ale kibel jest, łazienka jest a czasem nawet na obiad zaproszą. Patent spradzony w Warszawie 3 razy i 1 raz w Poznaniu. W Wawie przy szpitalu na Sierakowskiego, bardzo blisko są siostry (tam gdzie jest okno życia) przenocowały nas 2 noce za "co łaska", daliśmy 100zeta to jeszcze się pytały czy reszte wydać. Tylko trzeba być grzecznym i nie łazić po klasztorze oraz meldować o której się przychodzi bo one idą spać z kurami. Napewno w Katowicach też są jakieś klasztory. W każdym razie polecam takie noclegi, cisza, spokój i praktycznie jesteś tak zamknięty za murami że bardziej chronionym już być nie można i śpisz praktycznie za free.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: