To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
KERATOCONUS
Forum przeznaczone dla osób ze stożkiem rogówki

Kliniki i gabinety specjalistyczne - Wojskowy Instytut Medyczny

Loko - Pon Sty 18, 2016 11:23 am
Temat postu: Wojskowy Instytut Medyczny
Cześć wszystkim!

Od kilku dni wertuję forum, znalazłem wiele przydatnych informacji to tego naszego schorzenia, za co serdeczne dzięki dla wszystkich piszących.

Nie doszukałem się informacji co do prof Marka Rękasa z WIM w Warszawie. Generalnie poszukuję jakiegoś solidnego lekarza okulistę w Warszawie na dobór soczewek twardych. Wcześniej prowadził mnie dr. Ćwikliński z Lublina w prywatnym gabinecie okulistycznym. Ale jako, że zmieniłem rodzinne miasto na Warszawę chce mieć na miejscu jakiegoś dobrego specjalistę.

Tak, więc czy ktoś miał przyjemność/nieprzyjemność być u doktora Rękasa i z nim konsultować swoje schorzenie. Z moich opinii zasłyszanych z różnych źródeł wynika, że to dobry fachowiec. Ale chodzi mi głównie o opinię stożkowców takich jak ja. Z polecanych lekarzy przez Was znalazłem jeszcze dr Koziaka z Okolux-a i chyba tam też się wybiorę w najbliższym czasie.

W moim przypadku, prawe oko prawie w ogóle nie funkcjonuje, dopiero przy soczewce mam widzenie na poziomie 60 % a lewe 80-85%. Poza tym minęły mi 2 lata w styczniu jak nie wymieniałem szkieł i trochę to zaniedbałem.

Czekam na Wasze opinię i pozdrawiam.
Łukasz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group