KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Pooperacyjne modelowanie rogówki
Autor Wiadomość
krismartin 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 236
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:27 am   

Tak to jest przy stożku nie można robić zabiegów laserowych . Teoretycznie po przeszczepie jest taka możliwość. A jak przychodzi co do czego to lipa. Za kilka tygodni mam dostać informację z Lexum o terminie mojego zabiegu .Jak będzie robił mi prof. Filipec
to postaram się dowiedzieć coś więcej o zabiegach które można wykonać na przeszczepionej rogówce i dam znać. Natomiast co do zaćmy to właśnie w białym sie specjalizują w wymianie soczewek , ale cena jest porażająca. Porównując ceny to w Lexum za tą kasę można zrobić przeszczep rogówki. A czy tobie nie mogą wymienić tej soczewki w
szpitalu , gdzieś blisko miejsca zamieszkania?
 
 
 
Max 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 333
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 12:02 pm   

Za młody jestem ...wg co niektóych specjalistów ze szpitali "państwowych" by mnie operowano i wymieniano soczewkę, należy poczekać aż całkiem zmętnieje czy też zaćma będzie zaawansowana ...chore to tłumaczenie przynajmniej dla mnie. Z drugiej jednak storny jeśli w tym oku po przeszczepie mam jeszcze dodatkow zaćmę a po założeniu soczewki przynajmnie z daleka widzę naprawdę dobrze to coś jest nie tak z tym ich tłumaczeniem. Być może moja zaćma jest w fazie początkowej.
_________________
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: