KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Za co kocham swoj SR
Autor Wiadomość
pak 


Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 27
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 5:05 pm   Za co kocham swoj SR

Ruff zadal pytanie co nas w stozku denerwuje.

Dzis piszac w innym temacie zorientowalem sie ze mam za co KOCHAC swoj SR

- nauczylem sie zyc bezstresowo
- nie widze walajacych sie po chodnikach petow po niewychowanych palaczach
- nie widze... problemow

Czy Wy tez macie za co kochac SR?


ps. z SR jak ze Zwiazkiem Radzieckim jak nie mozna pokonac to trzeba moze pokochac?
_________________
poszukiwana glowa z dobrymi rogowkami - potencjalnych znalazcow uprasza sie o kontakt.
 
 
Ruff 

Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 6:39 pm   

Hmmm, no powiem Ci, że jesteś maksymalnie pozytywnie do życia nastawiona osobą (co zresztą już wcześniej zauważyłem), bo ja mimo tego, że też optymistycznie patrze w przyszłość i staram się jak najmniej pozwalać stożkowi psuć mi życie to jednak "za chiny ludowe" nie potrafię znaleźć ani jednej rzeczy za która kocham mój stożek :)
Zamieniłbym go na "niemanie" stożka bez zająknięcia i zawahania :)

Aczkolwiek tak jak piszesz o ZR (SR-ZR - nawet taka analogia jest ;P) to stożek trzeba zaakceptować i nauczyć się z nim żyć i nie stresować się nim na każdym kroku.
_________________
Pozdr
------
Ruff
 
 
deejay 


Rok wykrycia SR: 1999
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 71
Skąd: Oleszyce
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 8:28 pm   

heheh fajny temat:)
1 wiesz ja też nauczyłem sie żyć bezstresowo nie wiem czym to jest spowodowane ale ja teraz żyje kompletnie bezstresowo :) jak to pawlak gada ja jestem spokojny człowiek mnie mozna nawet na język nazdeptać i ja nikomu nic nie powiem:P
2 powód troche polski zwiedziłem dzięki stożkowi warszawa katowice bielsko biała
nastepny powód renta<ze 2 lata miałem>:) dodatki pielęgnacyjne stypendia tańsze bilety <zawsze jakaś kasa była>:)
3 dzięki stożkowi doceniłem dar widzenia:) <jak załozyłem 1 soczewki i zacząłem dobrze widzieć byłem najszczęśliwszy na świecie kochałem patrzeć na wszystko i jak najdłużej i nie mogłem sie doczekać nastepnego dnia jak założe soczewki>:)
4 dzieki stożkowi trafiłem właśnie na to forum i mam zaszczyt wymieniać sie informacjami z wami:)
chyba tyle:)
pozdrówka
_________________
@--,--'--
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 3:45 pm   

dzięki SR wszyscy faceci są przystojni, mają fajne tyłeczki i w ogóle jest fajnie :)
_________________
 
 
Frisson 


Rok wykrycia SR: 2007
Dołączyła: 08 Maj 2007
Posty: 429
Skąd: Lubaczów
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 9:30 am   

A ja dzięki SR poznałam Adasia :* oraz kilku innych również cudownych i bezinteresownych ludzi.
Dziękuję Wam :*
_________________
"Nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami."
 
 
 
ewulsja 

Rok wykrycia SR: 2002
Dołączyła: 22 Gru 2007
Posty: 17
Skąd: Mniów/Warszawa
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:56 pm   

He, he :grin: Strasznie dawno nie zaglądałam na forum...i teraz bardzo żałuję. Widzę (jeszcze), że duuuużo rzeczy mnie ominęło. A ja mój stożek lubię za to, że czasami nic nie muszę, bo np cały dzień leżę sobie z okładem na oczach. Fajnie się czyta Wasze posty!!!

Ciao!
_________________
Ewcia :)
 
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 11:15 am   

Cytat:
- nie widze walajacych sie po chodnikach petow po niewychowanych palaczach


tak! ja też nie widzę petów i kup pupilków niewychowanych właścicieli!
czasem tylko można je poczuć......
to jest piękne :)
_________________
 
 
gorhan 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 39
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro Sie 26, 2009 1:46 pm   

dopóki w taką kupę nie wejdziesz :mrgreen:
_________________
A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który powołał was do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje.
1P 5,10
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 1:34 pm   

gorhan napisał/a:
dopóki w taką kupę nie wejdziesz :mrgreen:


dokładnie to miałam na myśli :)
_________________
 
 
ania60 

Rok wykrycia SR: 2009
Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 9
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 11:08 am   

Hej!
Jeśli chodzi o miłość do stożka to ja nie mam za co go kochać. Przeszkadza mi we wszystkim!
 
 
robby37 

Rok wykrycia SR: 1994
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Turek/Wielkopolskie
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 6:45 pm   

Co za pytanie i temat forum? :roll: Jak mozna kochac stożek rogówki? Chyba ze ktos jest masochista albo lubi oszukiwac sam siebie ze jest fajnie...Jesli o mnie chodzi ja dzieki niemu palę dwa razy wiecej "fajek" niz kiedys i polubiłem "gorzałę" i hektolitry piwa...ale jak wiadomo co do tych "upodoban" opinie sa bardzo podzielone...a tak w ogóle przy okazji od czego są ci tzw. lekarze, optycy czy jak ich tam zwał...Płace podatki i czegos oczekuje, tak jak inni oczekuja czegos ode mnie, bo tez płaca na mnie (jestem z budzetówki)...Narka
 
 
ania_kielce 


Rok wykrycia SR: 2004
Dołączyła: 07 Cze 2005
Posty: 517
Skąd: K I E L C E
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 7:31 pm   

robby37 napisał/a:
Co za pytanie i temat forum? :roll:

normalne, poczucia humoru nie przesłonił nam stożek choć kolorowo nie jest, znam ludzi którzy mają gorzej......
robby37 napisał/a:
Jak mozna kochac stożek rogówki?

przenośnia, co by nie było tylko smutnych tematów
robby37 napisał/a:
Jesli o mnie chodzi ja dzieki niemu palę dwa razy wiecej "fajek" niz kiedys

podziwiam, u mnie dym papierosowy powoduje maksymalne wkur....e, oczy wyczuwają palaczy na kilometr
robby37 napisał/a:
polubiłem "gorzałę" i hektolitry piwa

to akurat pozytywnie wpływa na stożek :mrgreen:
robby37 napisał/a:
Płace podatki i czegos oczekuje

ja też płacę i co z tego? a jak od nich czegoś oczekujesz i Ci nie dają tego to powiedz im wprost, ja tak ostatnio wyklęłam kilka tzw. okulistów i to prosto w twarz, choć myślę że nic to nie dało, ale sobie ulżyłam :)
aha i tylko podatki i śmierć są pewne, a wiedza lekarzy baaardzo niepewna
robby37 napisał/a:
(jestem z budzetówki)

nie przyznaj się jeżeli pracujesz w następujących znienawidzonych instytucjach ZUS lub Urząd Skarbowy lub Urząd Statystyczny... przeklinam ich codziennie! :)

a tak w ogóle to więcej luzu życzę :)
_________________
 
 
robby37 

Rok wykrycia SR: 1994
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 42
Skąd: Turek/Wielkopolskie
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:56 pm   

Sorki ale rzeczywiscie mnie wczoraj troche "poniosło" :cry: Jestem w trakcie testowania dwóch soczewek próbnych, ale do jednego oka...(jedna lużniejsza, druga ciaśniejsza) Wczoraj chyba miałem tą ciaśniejszą :wink: Dała mi trochę "popalić"
 
 
pak 


Rok wykrycia SR: 2002
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 27
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 1:47 pm   

Dosc dlugo nic nie pisalem - czasu nie bylo a i z oczami nie najlepiej, z "pozytywow" SR dodam - do 2015 I Grupa, karta parkingowa i bezplatna komunikacja miejska dla osoby towarzyszacej (jako zasuszony krwiodawca dla siebie juz ja od dawna mialem) :D

ale jak napisal jeden z przedmowcow z radoscia oddam te udogodnienia razem ze stozkiem :D
_________________
poszukiwana glowa z dobrymi rogowkami - potencjalnych znalazcow uprasza sie o kontakt.
 
 
andriu 

Rok wykrycia SR: 2007
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 366
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 8:36 pm   

robby37 napisał/a:
polubiłem "gorzałę" i hektolitry piwa...

ja też od nich nie stronię, trza by się kiedyś spotkać, usiąść i pobiadolić nad stożkiem :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: