KERATOCONUS Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków - Katowice 13.05.2010
Autor Wiadomość
mok 

Rok wykrycia SR: 2008
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 20
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 1:13 pm   Kraków - Katowice 13.05.2010

Witam
Jak w temacie. Wybiera się ktoś na kontrole do Katowic w czwartek 13.05
z Krakowa lub okolic?
Jeżeli tak to mogli byśmy się ustawić i wspólnie jechać....
 
 
 
Artie 

Rok wykrycia SR: 1995
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Toronto, Canada
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 2:07 am   

Na imie mam Artur i mam ta chorobe od prawdopodobnie 12 roku zycia. Keratoconus mi wykryla zwyczajna okulistka ktora wyslala mnie do specjalisty w London. Specjalista potwierdzil ze mam ta chorobe no i dali mi szkla do ktorych sie nie moglem przyzwyczaic. Awiec, przestalem je nosic i przyzwyczailem sie do zycia ze slepota.

Po ukonczeniu studiow postanowilem isc raz jeszcze do nowego okulisty. On mi dal nowe szkla i kazal sie do nich przyzwyczaic. No niestety sie nie przyzwyczailem :( W tym roku postanowilem isc do paru specjalistow. Prawie ze wszyscy mi powiedzieli aby zrobic cross linking (CXL) aby zastopowac moja progresje (mam nadzieje ze tak to sie pisze).

Operacje mam 27 Sierpnia w Toronto z Dr. Stein. Robie narazie tylko jedno oko (moje zle oko ktore ma 409um) aby zobaczyc efekt. Koszt jest $2700 za oko. Wizyty u okulisty i wszytkie krople i tabletki sa juz w cene wliczone. Mam nadzieje ze zabieg bedzie udany i ze stan mi sie polepszy. Zadowolony byl bym jezeli po tym zabiegu mogl bym nosic okulary.

Jak macie jakies pytania to prosze pisac.

Artur
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: